pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Oświetlenie PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

OŚWIETLENIE

CZY WIESZ, ŻE...

Widzieć - i być widocznym - jest istotną częścią jazdy, szczególnie gdy zrobi się ciemno. Nawet ktoś z doskonałym wzrokiem dysponuje tylko 5% tego zmysłu w nocy. Aby być w stanie dobrze oświetlić zarówno drogę, jak i siebie oraz swoje auto, należy utrzymać system oświetlenia w dobrym stanie. 

ORYGINALNE ŻARÓWKI SEAT

Dostosowane specjalnie do samochodów SEAT, nasze oryginalne żarówki spełniają wszystkie potrzeby oświetleniowe każdego samochodu SEAT. Zapewniają one stałą moc oświetlenia zgodnie z normą CEE, niemal do końca ich okresu eksploatacji.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, żarówki również tworzone są z myślą o spełnieniu wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!