pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Elementy nadwozia PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

ELEMENTY NADWOZIA

CZY WIESZ, ŻE...

Prawdopodobnie nie myślisz często o swojej przedniej szybie, ale jest to jeden z najważniejszych elementów samochodu – odpryski spowodowane małymi kamyczkami i nawet pozornie drobne uszkodzenia, takie jak plamy, zadrapania i małe pęknięcia mogą zamienić się w wielki problem.

Karoseria to kolejny element często pomijany podczas wyboru pojazdu. Jednakże, prócz oszczędności paliwa idącej w parze z aerodynamiką karoserii, pomaga ona w chronić wnętrze pojazdu podczas kolizji – to jedno z najważniejszych zabezpieczeń dodatkowych.

ORYGINALNE SZYBY I KAROSERIA SEAT

Używając oryginalnych szyb i części korpusu do naprawy samochodu, utrzymujesz fabryczną sprawność, wytrzymałość i bezpieczeństwo pojazdu. Możesz się też dłużej cieszyć gwarancją antykorozyjną. Co więcej, oryginalne części są szybkie i łatwe w montażu i zwyczajnie pasują.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, nasze szyby przednie i części karoserii wykonane są z zachowaniem tych samych standardów, które są używane podczas tworzenia nowych aut - i obowiązuje na nie dwuletnia gwarancja bez ograniczeń przebiegu. 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!