pl:Serwis:Parts:Oryginalne części zamienne :Amortyzatory PL/PL

CZĘŚCI ORYGINALNE

AMORTYZATORY

CZY WIESZ, ŻE...

Prócz pełnienia funkcji dostarczania komfortu jazdy, amortyzatory są ważnym elementem bezpieczeństwa w samochodzie, przyczyniając się w znacznym stopniu do utrzymania  stabilności i przewidywalności podczas jazdy. Zużyte amortyzatory zwiększają znacznie drogę hamowania, zwiększają ryzyko poślizgu, powodują drgania kierownicy i zwiększają zużycie opon. Twoje amortyzatory powinny być  sprawdzane co 60.000 - 80.000 km. 

ORYGINALNE AMORTYZATORY SEAT

Oryginalne amortyzatory SEAT zapewniają doskonałą stabilność na zakrętach i stabilność kierownicy.  Są doskonałą odpowiedzią na nierówne nawierzchnie i optymalizują przyczepność  dzięki eliminacji wstrząsów. Są one specjalnie dostosowane do każdego modelu SEAT, zmniejszając zużycie opon i  paliwa.

Podobnie jak wszystkie oryginalne części SEAT, tak i amortyzatory tworzone są z myślą o spełnieniu takich samych wymogów technicznych, jakie stosujemy w naszych nowych autach, zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!