pl:Świat SEAT-a:Hatchback cars PL/PL

Odkryj kompaktowe auta marki SEAT

Samochody w wersji hatchback.

Jeśli zastanawiasz się, jaki hatchback jest dla Ciebie najlepszy, SEAT oferuje szeroką gamę pojazdów, które są praktyczne i stylowe. Możesz zdecydować się na SEAT-a Leona, oferującego więcej przestrzeni przy średnich rozmiarach, idealnego do jazdy w mieście i na drogach, albo możesz wybrać SEAT-a Ibizę, mniejszego i bardziej poręcznego, idealnego dla młodych ludzi, którzy szukają kompaktowego samochodu miejskiego. Niezależnie od tego, czy szukasz samochodu trzy- czy pięciodrzwiowego, hatchbacki SEAT-a oferują niecodzienną wygodę i sportowy wygląd.

SEAT Leon

Ten model jest najbardziej praktycznym spośród hatchbacków SEAT-a ze względu na średnie rozmiary: jest bardzo wygodny do przewożenia sporej ilości bagażu, a przy tym wystarczająco kompaktowy, aby zaparkować w dowolnym miejscu w mieście i jeździć po drogach w pełnym bezpieczeństwie i stabilności.

Odkryj 5-drzwiowego hatchbacka SEAT Leon. Samochód pełen stylu, treści i ducha. Z inspirującą nową linią, lekką ramą i bogatą gamą najnowocześniejszych technologii, w tym bezobsługowymi reflektorami Full LED. Wyposażony w asystenta parkowania, elektryczny szyberdach i system SEAT Full Link, który steruje wszystkimi funkcjami związanymi z rozrywką, komunikacją i pojazdem. To samochód, który powstał dzisiaj z myślą o drogach jutra. Poznaj go lepiej:

https://www.seat.pl/samochody/nowy-seat-leon-5d/opis.html

Jeśli jesteś zainteresowany hatchbackiem z dużym bagażnikiem, ten model samochodu dostępny jest też w wersji kombi. Dokładny opis SEAT-a Leon ST znajdziesz tu:

https://www.seat.pl/samochody/nowy-seat-leon-sportstourer/opis.html

SEAT Ibiza

Ten mały hatchback charakteryzuje się młodzieńczością i jest idealny do jazdy po mieście. Osiągi, zwrotność i oszczędność paliwa SEAT-a Ibiza uczyniły go jednym z najbardziej pożądanych samochodów. Wyróżnia się dynamiczną, nowoczesną stylistyką oraz szeroką gamą silników benzynowych i wysokoprężnych.

Nowy SEAT Ibiza hatchback to czysta przygoda, stworzona dla odważnych. Ciesz się nowymi, ostrymi liniami i większą przestrzenią wewnętrzną. Dzięki technologii Full Link, systemowi informacyjno-rozrywkowemu z wyświetlaczem o przekątnej 8 cali, łatwemu, bezprzewodowemu ładowaniu telefonu i szeregowi funkcji wspomagających kierowcę, takich jak przycisk Heartbeat, ACC, system Front Assist kamera cofania - będziesz gotowy na wszystko. Więcej informacji? Przejdź na stronę SEAT-a Ibizy:

https://www.seat.pl/samochody/nowa-ibiza/opis.html

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki