pl:Świat SEAT-a:Najtańsza hybryda typu plug-in PL/PL

Najtańsza hybryda typu plug-in

Czym jest najtańsza hybryda plug-in? Jakie auta tego typu powinny zwrócić Twoją uwagę, jeśli planujesz przesiąść się do proekologicznego samochodu?

Samochody Hybrydowe plug-in: SEAT e-Hybrid 

Najtańsza hybryda plug-in to świetny i prosty sposób, aby cieszyć się ekonomicznym i zarazem ekologicznym pokonywaniem kolejnych kilometrów. Warto jednak na chwilę zatrzymać się przy tym, czym właściwie jest samochód hybrydowy plug-in. Otóż takie auto wyposażone jest w najbardziej zaawansowany układ hybrydowy określany jako PHEV (Plug-in Hybrid Vehicle). Auta hybrydowe posiadają silnik spalinowy oraz elektryczny, a dzięki odpowiednim bateriom mogą bezemisyjnie pokonać nawet kilkadziesiąt kilometrów. Ponadto samochody plug-in mogą być ładowane z zewnętrznego źródła prądu – czyli tak samo jak samochody całkowicie elektryczne.

Jeśli szukasz budżetowego i użytecznego samochodu hybrydowego, wcale nie musisz wpisywać w wyszukiwarce takich haseł jak „najtańsza hybryda plug-in 2021” czy „najtańsza hybryda plug-in 2022”. Po prostu sprawdź w modele marki SEAT, które dostępne są w naprawdę przystępnej i atrakcyjnej cenie: SEAT Tarraco e-Hybrid i SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid.

SEAT Tarraco e-Hybrid

SEAT Tarraco e-Hybrid to zgrabny i bardzo wygodny samochód rodzinny, jednak to nie design jest jego najmocniejszą stroną. Do największych zalet zalicza się bowiem to, co auto kryje w sobie – instalacja hybrydowa została połączona z silnikiem spalinowych 1.4 TSI dysponującym mocą 245 KM. Pomimo faktu, że to samochód dość duży i z mocnym silnikiem, cechuje się bardzo niskim spalaniem, co z kolei bezpośrednio przekłada się na ekonomikę użytkowania. Kto wie, czy SEAT Tarraco e-Hybrid to nie najtańsza hybryda plug-in w swojej klasie.

Ponadto SEAT Tarraco e-Hybrid to auto, które przypadnie do gustu miłośnikom samochodów rodzinnych z temperamentem. Duża przestrzeń, duża moc i komfortowy oraz przyjazny dla oka design sprawią, że każda podróż będzie nie tylko tańsza i bardziej ekologiczna, ale również przyjemniejsza.

.

SEAT Sportstourer e-Hybrid

SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid to być może najtańsza hybryda plug-in 2022 – i to zarówno z uwagi na cenę zakupu, jak i poziom spalania w czasie jazdy. To efekt montażu dwóch silników: elektrycznego o mocy 75 KM oraz benzynowego 1,4 litra TSI. Dość dodać, że bezemisyjny zasięg pojazdu wynosi aż 60 km, podczas gdy zasięg w trybie łączonym to nawet 800 km. Nie ulega wątpliwości, że SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid to auto na miarę przyszłości, gdyż działa w pełni dzięki energii elektrycznej, a silnik spalinowy uruchamia się tylko wtedy, gdy zachodzi konieczność naładowania baterii. Większy zasięg zapewnia Ci też po prostu… hamowanie! Rekuperacja pozwala na ładowanie akumulatora silnika elektrycznego i jednocześnie gwarantuje większą moc w czasie jazdy.

Najtańsza hybryda typu plug-in 2022 – Ile trzeba zapłacić?

Jaka jest najtańsza hybryda plug-in? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna, bowiem w rzeczywistości oferty dealerów zmieniają się dość często, a do tego trzeba dodać dość niestabilną sytuację gospodarczą w kraju i na świecie. Ponadto co tak naprawdę oznacza „najtańsza hybryda plug-in”? Czy to samochód, który możesz kupić najtaniej, czy auto, którego zakup i rzeczywiste koszty użytkowania będą najniższe? Czy musisz wpisywać w sieci hasła takie jak „najtańsza hybryda plug-in 2021” czy „najtańsza hybryda plug-in 2022”? Nie. Punktów widzenia z pewnością może tu być bardzo wiele, nie ulega jednak wątpliwości, że do grupy najtańszych hybryd można zaliczyć samochody takie jak SEAT Tarraco e-Hybrid i SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid. Sprawdź aktualne cenniki modeli SEAT.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki