pl:Świat SEAT-a:Hybryda plug-in z największym zasięgiem PL/PL

Hybryda plug-in z największym zasięgiem

Hybryda plug-in z największym zasięgiem to auto, którym powinni zainteresować się nie tylko miłośnicy nowoczesnych technologii, ale również osoby, którym jest bliskie sercu dobro środowiska. Hybryda plug-in z największym zasięgiem elektrycznym pozwala na pokonanie nawet kilkudziesięciu kilometrów w sposób bezemisyjny.

Zasięg w samochodach hybrydowych typu plug-in

Samochód hybrydowy plug-in to auto, które możesz ładować za pomocą wtyczki – samo słowo „plug” w języku angielskim oznacza właśnie „wtyczkę”. Nie każde auto hybrydowe można w ten sposób ładować, dlatego też poszukując pojazdu tego typu, warto mieć to na uwadze. Natomiast zasięg w samochodach hybrydowych plug-in określa dystans, jaki można pokonać jedynie za pomocą naładowanych akumulatorów. Jazda samochodem jest wtedy całkowicie bezemisyjna, a zatem w ten sposób nie tylko wspierasz środowisko naturalne, ale też dbasz o swój portfel – prąd jest znacznie tańszy niż paliwo. Hybryda plug-in z największym zasięgiem to świetny pomysł dla każdego kierowcy.

Samochody hybrydowe typu plug-in SEAT 

Hybryda plug-in z największym zasięgiem to auto, które pozwoli Ci na pokonywanie wielu kilometrów w pełni ekologiczny sposób. Czy jednak wiesz, jaki samochód rzeczywiście na to pozwala? Nie musisz wpisywać w sieci haseł takich jak „hybryda plug-in z największym zasięgiem 2021” czy „hybryda plug-in z największym zasięgiem 2022” – wystarczy lepiej poznać dwa samochody hybrydowe marki SEAT:

  • SEAT Tarraco e-Hybrid,
  • SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid.

.

SEAT Tarraco e-Hybrid

SEAT Tarraco e-Hybrid to rodzinne auto z temperamentem. Gwarantuje nie tylko przestrzeń dla kilku osób, ale i wysoki komfort w trakcie podróży. Choć nie jest to hybryda plug-in z największym zasięgiem elektrycznym od marki SEAT, co wynika z wymiarów i pakowności, to jednak bezemisyjny dystans wynosi aż 49 km, łączny zasięg na otwartej drodze to natomiast aż 730 km. SEAT Tarraco e-Hybrid to również hamowanie odzyskowe, dzięki któremu możesz ponownie wykorzystać energię, fotele kubełkowe w sportowym stylu czy bogato wyposażony Navi System, który wprowadza auto do prawdziwie cyfrowego świata. Dzięki temu szybciej np. odszukasz stacje ładowania.

SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid

Nowoczesne technologie zastosowanie w samochodzie SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid sprawiają, że to auto może pokonać jeszcze większy dystans niż wersja czysto elektryczna bądź czysto hybrydowa. Bezemisyjny zasięg pojazdu to aż 60 km, a formuła plug-in pozwala na pełne wykorzystanie energii akumulatora podczas ładowania zewnętrznego. Pełne ładowanie dzięki Wallbox zajmuje 3,5 godziny, natomiast przy pomocy konwencjonalnej wtyczki czas ten wynosi 6 godzin. Wszystko to sprawia, że możesz naprawdę wiele oszczędzić na codziennych dojazdach do pracy czy sklepu. Dość dodać, że łączny zasięg na napędzie elektrycznym i spalinowym może wynosić nawet 800 km. 

Auto hybrydowe plug-in z największym zasięgiem – Które wybrać?

Hybryda plug-in z największym zasięgiem 2021 czy hybryda plug-in z największym zasięgiem 2022 – warto zaufać nowoczesnym technologiom wykorzystanym w hybrydach marki SEAT. SEAT Tarraco e-Hybrid to znakomite i bardzo ekonomiczne auto rodzinne, którym możesz wyjechać nawet na wakacje, natomiast SEAT Leon Sportstourer e-Hybrid jest samochodem uniwersalnym i sprawdzającym się zarówno w mieście, jak i poza nim. Prowadź się dobrze, ekonomicznie i w zgodzie z naturą dzięki nowym hybrydom plug-in od marki SEAT!

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki