pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT przedstawia nowe usługi flotowe PL/PL

SEAT przedstawia nowe usługi flotowe

Flotowy Program Serwisowy i Program Katalonia – to dwie nowe usługi od SEAT-a dedykowane firmom oraz pracownikom. Z nimi praca zamieni się w przyjemność! 

W ofercie biznesowej SEAT-a wystartował właśnie Flotowy Program Serwisowy. Dzięki niemu pierwsi Klienci flotowi dopisali już listę swoich pojazdów (zarówno nowych, jak i używanych) do akcji spójnego traktowania w każdym Autoryzowanym Serwisie marki.

Głównymi korzyściami z przystąpienia do programu są jednolite zasady sprzedaży usług i części oraz spójny proces obsługi Klienta flotowego u wszystkich Partnerów Serwisowych, przewidywalne koszty serwisowania floty pojazdów, kompleksowa oferta przy zakupie oraz możliwość zamówienia zbiorczej faktury za usługi.

W zależności od ilości posiadanych samochodów we flocie, firmy mogą liczyć również na nawet 15% rabat za roboczogodzinę i 10% upust na części oraz olej silnikowy. 

Program Katalonia to z kolei wyjątkowa oferta dla pracowników firm, którzy po przystąpieniu będą mogli wybrać swój model SEAT-a - Mii, Ibizę, Leona, Toledo lub Alhambrę - z atrakcyjnym rabatem.

Tak szeroki wybór na korzystnych warunkach pozwoli cieszyć się wymarzonym SEAT-em zarówno w mieście, na trasie, jak i na rodzinnych wakacjach – wszystko w zależności od potrzeb. Niezależnie jednak od drogi, hiszpańskie modele zawsze będą dawały przyjemność z jazdy, wyróżniający design i niskie koszty eksploatacji – to mają wpisane w swoje DNA.

By poznać wysokość rabatu i szczegóły oferty, zapraszamy do Autoryzowanych Dealerów SEAT-a!

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat