PL/PL

SEAT i CUPRA w Genewie

SEAT jedną z najjaśniejszych gwiazd Targów w Genewie!

SEAT pokazał w Genewie całemu światu swoją nową markę CUPRA – z własnym logo i własną tożsamością – a także pierwszy model z tym znaczkiem. Jest to sportowy SUV CUPRA Ateca, który z silnikiem o mocy 300 KM, napędem 4Drive i nową, 7-stopniową automatyczną skrzynią DSG, łączy w sobie emocje z praktycznością.

Jego osiągi pozwalają cieszyć się dynamicznym prowadzeniem na co dzień, jednocześnie nie rezygnując z firmowej wszechstronności i elegancji.

Tuż obok modelu CUPRA Ateca brylował także nowy model Leon CUPRA R ST – niezwykłe kombi również z silnikiem 2.0 TSI o mocy 300 KM.

Podczas Salonu Samochodowego w Genewie SEAT pokazał fanom motoryzacji również najnowsze osiągnięcia technologiczne w dziedzinie cyfryzacji i connectivity: integrację z samochodem popularnej aplikacji do rozpoznawania utworów Shazam, a także cyfrową deskę rozdzielczą.

Cyfrowy kokpit to zestaw wskaźników umieszczonych na interaktywnym wyświetlaczu, który będzie dostępny w modelach CUPRA Ateca, SEAT Leon CUPRA R ST, Leon FR i Arona. Oferuje on wiele funkcjonalności oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika, a także wysoką czytelność i nowoczesny design. To świetny przykład na to, że dobrze przemyślana nowoczesna technologia SEAT-a zawsze służy komfortowi i bezpieczeństwu kierowcy.

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat