2021.9.1 PL/PL

SEAT FOR BUSINESS dla każdej firmy

Poznaj korzyści oferty SEAT-a dla małych i średnich przedsiębiorstw.

SEAT to marka, która oferuje modele dla każdej firmy. Dynamiczny i zwinny model Mii lub Ibiza świetnie spiszą się podczas miejskich zadań, prestiżowy Toledo połączy elegancję z codzienną praktycznością w długich trasach, a sportowy i rodzinny Leon może być wizytówką wielu przedsiębiorstw. Ponadto, nowy SUV Ateca oraz crossover Arona doskonale wywiążą się z niecodziennych wyzwań poza utwardzonymi drogami, a przestronna Alhambra posłuży w szeregach dużej firmy przewożąc aż 7 pasażerów.

Każdy z członków rodziny SEAT ma mnóstwo zalet i jest doskonałą odpowiedzią na indywidualne potrzeby różnych firm, podobnie jak ich idealnie dostosowane finansowanie.

Dzięki dedykowanej ofercie Małe i Średnie Przedsiębiorstwa z pewnością docenią niskie koszty eksploatacji oraz oferty leasingowe Moc Niskich Kosztów lub Moc Niskich Rat z 0% wkładu własnego. Dodatkowo, każdy z przedsiębiorców może liczyć na specjalne rabaty do 3 000 zł w Programie Promocyjny Odkup.

Oprócz tego, SEAT zadbał także o bezproblemową eksploatację i dla swoich Klientów przygotował korzystne pakiety serwisowe MŚP, zawierające przeglądy w Autoryzowanych Serwisach Obsługi (ASO) i naprawę na oryginalnych częściach zamiennych. To nie tylko profesjonalna pomoc, ale także gwarancja pewności i niezawodności na każdym kilometrze.

Duże i dobrze prosperujące firmy, szukające niezawodnego Partnera Flotowego, z pewnością skorzystają z wielu kompleksowych usług serwisowych w sieci SEAT-a na preferencyjnych warunkach. Dzięki SEAT FOR BUSINESS SERVICE otrzymają jedną fakturę zbiorczą za wszystkie usługi, stałe rabaty na materiały, robociznę oraz olej, a także profesjonalną obsługę pojazdów w Sieci Serwisowej SEAT w Polsce.

Dodatkowo, korzystając z wynajmu długoterminowego Full Service Leasing, każda firma może zapomnieć o dodatkowych, nieprzewidzianych kosztach, wliczając w jedną ratę serwis i naprawy, ubezpieczenie, opony (zakup, wymiana i przechowywanie), samochód zastępczy na czas usług w serwisie, likwidację szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski oraz kartę paliwową.

SEAT doskonale wie, co liczy się w biznesie. Przygotowując swoją ofertę dla firm zawsze dba o ich interes, dzięki czemu Klienci biznesowi mogą liczyć na wiele korzyści, promocyjne finansowanie, różne pakiety serwisowe ograniczające koszty eksploatacji, a także 5-letnią gwarancję na wszystkie modele, z limitem 150 000 km, która jest wyróżnikiem tej marki na rynku motoryzacyjnym.

Sprawdź ofertę SEAT FOR BUSINESS!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki