pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT dynamicznie poszerza sieć autoryzowanych salonów PL/PL

SEAT dynamicznie poszerza sieć autoryzowanych salonów

Nowe salony w Warszawie, Bydgoszczy i Zielonej Górze dołączyły do listy autoryzowanych punktów sprzedaży marki SEAT. Sieć hiszpańskiego producenta rozwija się dynamicznie – to już 22 lokalizacje na terenie całego kraju. Samochody SEAT to kwintesencja hiszpańskich emocji, najnowszej technologii i unikalnego designu. Te cechy sprawiają, że marka cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga coraz więcej polskich kierowców. Aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom Klientów, SEAT stale rozwija i doskonali autoryzowaną sieć dealerską na terenie Polski. Wszystkie nowe obiekty należą do funkcjonujących już dealerów.

Nowy, rozbudowany salon w Bydgoszczy o powierzchni 220 m2 jest zlokalizowany przy ulicy Fordońskiej 353. To właśnie tam odbył się przedpremierowy i jedyny w regionie pokaz najnowszego modelu marki – SEAT Ateca.

Nowa aranżacja marki SEAT jest zdecydowanie najlepszym, spośród wszystkich marek oferowanych na polskim rynku, odzwierciedleniem emocji, jakie chcemy przekazać w architekturze. W salonie można poczuć gorączkę hiszpańskiego słońca i temperament, a w serwisie schludny ład i porządek dający poczucie pewności, spokoju i zaawansowania technologicznego – mówi Robert Reiski, Właściciel nowego salonu SEAT w Bydgoszczy.

Nowo otwarty salon należący do Grupy PGD SEAT Euromotor o powierzchni 276 m2 znajduje się przy ul. Krasnobrodzkiej 5 w Warszawie. Jest to trzeci autoryzowany salon marki SEAT zlokalizowany w stolicy.

Firma PGD rozwijając współpracę z VGP inwestuje w nowe obiekty. Oddany w lipcu salon SEAT Euromotor w Warszawie spełnia najnowsze standardy, co w połączeniu z jakością obsługi musi przełożyć się na zwiększenie sprzedaży
– mówi Sebastian Woźniak, Dyrektor Marki SEAT w Grupie PGD. To nie jedyna inwestycja grupy w tej marce. Nowy salon powstaje również w Krakowie – dodaje.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat