pl:Dla biznesu:Aktualności:Rekordowe wyniki sprzedaży PL/PL

Rekordowe wyniki sprzedaży w I połowie 2018 roku

Polski sukces i globalny rekord sprzedaży!

Za tak imponujący wynik sprzedaży SEAT-a odpowiadają wyniki sprzedaży zarówno do Klientów indywidualnych, jak i Klientów biznesowych. To efekt nie tylko korzystnej oferty finansowania, ale także wprowadzenia modeli, które świetnie sprawdzają się w rodzinnych garażach oraz na firmowych parkingach – są praktyczne, przestronne, a jednocześnie nie zmuszają do rezygnowania z dynamicznego stylu i sportowego zacięcia.

Ostatnie lata traktujemy w kontekście SEAT-a na polskim rynku jako ogromny sukces. Konsekwentnie realizowane przez nas działania oraz ofensywa produktowa, w tym dostarczenie na rynek SUV-ów Ateca i Arona, które doskonale odpowiadają na potrzeby dzisiejszego Klienta, sprawiły, że dziś jesteśmy w tym miejscu. Niewątpliwie wraz z rozwojem gamy produktowej i wdrażaniem nowoczesnych technologii z obszaru connectivity, SEAT będzie umacniał swoją pozycję w Polsce
 – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR marki SEAT.

Jednak to nie koniec. SEAT dopiero rozwija skrzydła i już wkrótce podbije flotowy rynek kolejnymi nowościami. Jedną z nich jest SEAT Tarraco, czyli największy SUV marki. Stając obok modeli Ateca i Arona sprawi, że oferta SEAT-a stanie się kompleksowa i odpowie na wszystkie potrzeby Klientów biznesowych lub Zarządców flot. Z takim „składem” SEAT to prawdziwy partner wielu firm!

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat