pl:Dla biznesu:Aktualności:Przedłużenie umowy leasingu na samochód | SEAT PL/PL

Przedłużenie umowy leasingu na samochód

Wydłużenie okresu leasingu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej polskich przedsiębiorców. Wynika to z szeregu korzyści. Doskonała oferta na przedłużenie leasingu na samochody wielu marek dostępna jest w Volkswagen Financial Services.

Wydłużenie okresu leasingu

Volkswagen Financial Services to uznana na rynku marka, która od lat oferuje rozwiązania dopasowane doskonale do potrzeb każdego klienta zainteresowanego leasingiem pojazdów, niezależnie od tego, do jakich celów ich używa. Jednym z nich jest przedłużenie aktualnie trwającej umowy leasingowej, które jest możliwe dla klientów biznesowych. Jeśli chodzi o firmy, pozwala to na lepsze zaplanowanie budżetu i zadań realizowanych na co dzień przez nas i naszych pracowników. Rzeczywistość biznesowa bywa bowiem zmienna i nie zawsze jest nam na rękę branie nowego pojazdu w leasing. Jak zatem możemy szybko i bez zbędnych formalności dokonać przedłużenia umowy leasingowej zawartej z Volkswagen Financial Services? Wystarczy, że złożymy odpowiedni wniosek o wydłużenie umowy leasingu, by w krótkim czasie został on rozpatrzony przez konsultantów, co pozwoli na dłuższe niż początkowo użytkowanie pojazdu. Sprawna i w pełni zdalna obsługa sprawi, że nie odczujemy tego, że taki wniosek był składany. W Volkswagen Financial Services dostępne jest wydłużenie leasingu pojazdów wielu marek, m.in. SEAT-a, które zdobyły dużą popularność na rynku dzięki swojej niezawodności oraz wygodzie jazdy.

Klient biznesowy – przedłużenie okresu leasingowania samochodu

W Volkswagen Financial Services przedłużymy umowę leasingową maksymalnie nawet na dodatkowe 6 miesięcy, pozostawiając jednocześnie ratę na tym samym poziomie. Jeśli w tejże racie był zawarty dodatkowo koszt ubezpieczenia, ulegnie ona nawet proporcjonalnemu obniżeniu. Koszt wznowienia ubezpieczenia auta na dodatkowy okres pozostaje bowiem po naszej stronie. Istotne jest również to, że przedłużając umowę leasingową, zyskujemy proporcjonalne zwiększenie limitu przebiegu, przy którym nie ponosisz dodatkowych opłat, bazując na limicie ustalonym przy jej podpisywaniu. Co więcej, decydując się na wydłużenie umowy leasingu na auto marki SEAT w Volkswagen Financial Services, unikamy dodatkowych opłat i prowizji. Nie musimy się zatem martwić o dodatkowe koszty firmowe, ciesząc się przyjemnością jazdy w delegacje lub na zakupy firmowe.

Zalety przedłużenia umowy leasingowej samochodu

Przedłużenie umowy leasingu wiąże się z wieloma korzyściami. Po pierwsze, zyskujemy możliwość dalszego posługiwania się samochodem, który sprawdził się w dotychczasowej eksploatacji. To bardzo ważne w biznesie, ponieważ korzystamy wówczas z pojazdu, który nie zawiedzie nas w różnych sytuacjach. Równie ważną zaletą przedłużenia umowy leasingowej jest fakt, iż mamy nieprzerwaną mobilność. Unikamy zatem sytuacji, w której pozostajemy bez auta, oczekując na dostawę nowego pojazdu. Oprócz tego, korzystając z takiego rozwiązania, nie tracimy czasu na zbędną biurokrację. Wystarczy, że uzgodnimy warunki przedłużenia umowy leasingowej na odległość, posługując się telefonem lub mailem. Ponadto przy każdym tego typu wydłużeniu skorzystamy z uproszczonych procedur firmy leasingowej. Unikniemy zatem konieczności zbierania całej dokumentacji, jak przy podpisywaniu nowej umowy z leasingodawcą.

Jak wydłużyć umowę leasingu na auto? 

Do przedłużenia umowy leasingu na auto w Volkswagen Financial Services potrzebny będzie numer NIP oraz numer trwającej umowy leasingowej. Podając je konsultantowi, zyskamy możliwość złożenia odpowiedniej dyspozycji. Chęć przedłużenia umowy leasingowej wyrażamy pod numerem telefonu (22) 528-96-28 lub elektronicznie, przesyłając wiadomość na e-mail bok@vwfs.com. Wystarczy, że powołamy się w obu przypadkach na hasło „Przedłużenie umowy – opóźniona dostawa samochodu” i następnie telefonicznie potwierdzimy chęć skorzystania z oferty przedłużenia leasingu, wskazując liczbę dodatkowych miesięcy spłaty, która nas interesuje. Potwierdzenie przedłużenia takiej umowy leasingowej otrzymamy drogą mailową bez zbędnej zwłoki, najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od złożenia przez nas niezbędnej dyspozycji.

 

Formularz kontaktowy

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat