pl:Dla biznesu:Aktualności:Program Pracowniczy Katalonia PL/PL

PROGRAM BENEFITOWY

Program Pracowniczy Katalonia

Z myślą o Pracownikach Firm, będących aktualnymi bądź potencjalnymi Klientami Flotowymi marki SEAT, importer wprowadza program benefitowy, który uprawnia do skorzystania z rabatu pracowniczego na zakup SEAT-a.

Modele SEAT-a zaprojektowano w Barcelonie- stolicy słonecznej Katalonii, z myślą o tym, aby kierowca mógł poczuć niepowtarzalny charakter tego miejsca podczas każdej codziennej podróży. Samochody marki SEAT udowadniają, że sportowy charakter nie wyklucza rodzinnej praktyczności. Są funkcjonalne, a jednocześnie ekscytujące, zaawansowane technologicznie i stworzone, aby zapewnić czystą przyjemność z jazdy. Program Katalonia to benefit pracowniczy, który sprawia, że teraz są jeszcze dostępniejsze.

Oferta dedykowana jest dla Pracowników Firm zatrudniających powyżej 50 osób, niezależnie od rodzaju formy zatrudnienia, oraz niezależnie czy Firma jest już Klientem Flotowym marki SEAT. Po przystąpieniu do Programu Katalonia przez firmę, jej Pracownicy mogą skorzystać z rabatu na zakup następujących modeli SEAT-a: Mii, Ibiza, Leon ( z wyłączeniem Leona Reference), Toledo, Alhambra.

Informacji dotyczących wysokości rabatów oraz warunków Programu Katalonia udzielają Autoryzowani Dealerzy SEAT.

 

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat