PL/PL

Arona najlepszym samochodem dla menedżera!

Wyjątkowe wyróżnienie SEAT-a Arona w Plebiscycie Fleet Awards Polska.

SEAT Arona to samochód, którego wyróżnikami są m.in. dynamiczny design, nieprzeciętne właściwości jezdne, komfort podczas podróżowania. Każda z tych cech została doceniona podczas Fleet Awards Polska, gdzie nagrodzono nowego SEAT-a Aronę tytułem Najlepszego samochodu dla menedżera w kategorii małych SUV-ów/crossoverów.

Zdobyta nagroda to dowód zaufania Fleet Managerów i rozwoju SEAT-a na rynku flotowym, a także świetne podkreślenie praktycznej strony marki. Model Arona wyróżnia się w szczególności kompaktowymi wymiarami, przestronnym wnętrzem, dynamicznym designem, a jednocześnie wysokim poziomem bezpieczeństwa i rozwiązań technologicznych. Jest idealnym Partnerem w biznesie oraz świetną wizytówką młodej, szybko rozwijającej się firmy.

– Zwycięstwo SEAT-a Arony to dowód na to, że nasza oferta odpowiada na potrzeby przedsiębiorców. To kolejne wyróżnienie Fleet Awards Polska dla SEAT-a, który dynamicznie rozwija swoją ofertę flotową, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów biznesowych – mówi Jakub Góralczyk, Kierownik ds. PR SEAT-a. – SEAT świetnie odnajduje się w gronie godnych zaufania producentów – podsumowuje.

Plebiscyt Fleet Awards Polska, organizowany przez magazyn FLOTA, od ponad dekady nagradza najlepsze rozwiązania branży flotowej. Plebiscyt tradycyjnie składa się z dwóch integralnych części – głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. Podczas testu wybrani Fleet Managerowie wcielają się w rolę jurorów i w praktyce sprawdzają każdy pojazd oraz usługę. Po raz pierwszy w historii Plebiscytu, najlepsze produkty, usługi i samochody flotowe wybierali nie tylko zarządcy firmowych flot, osoby odpowiedzialne za zakupy i departamenty administracji, ale również przedsiębiorcy i właściciele małych oraz średnich firm.

 

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat