PL/PL

Nowy SEAT Tarraco

SEAT pokazuje swojego pierwszego 7-osobowego SUV-a!

Segment SUV-ów wciąż rośnie w siłę. Jest popularny na wielu rynkach oraz zdobywa coraz większe grono Klientów w firmach. „Flotowcy” w SUV-ach doceniają przede wszystkim wszechstronność połączoną z komfortowym wnętrzem oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Najnowszą odpowiedzią na te potrzeby w gamie SEAT-a będzie model Tarraco. Jako pierwszy 7-osobowy SUV zagwarantuje kierowcom nie tylko wielozadaniowość i przestrzeń wnętrza, ale także terenowy potencjał, który może przydać się podczas wielu wyzwań w pracy.

Masywny wygląd i wyraziste felgi SEAT-a Tarraco zdradzają, że ten samochód nie ustąpi żadnym zadaniom specjalnym, zachowując przy tym klasę i elegancki wygląd. Będzie doskonałą wizytówką mniejszych, ale za to elastycznych firm, jak i dużych, nowoczesnych przedsiębiorstw.

Co więcej, nazwa Tarraco została wybrana w globalnym głosowaniu SEAT-a i nawiązuje do oryginalnej nazwy Tarragony – znanego z fortyfikacji rzymskich jednego z najstarszych miast Półwyspu Iberyjskiego. Model ten poznamy bliżej już w drugiej połowie 2018 roku!

 

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat