pl:Dla biznesu:Aktualności:Nowe modele SEAT-a. Nowa flotowa siła. PL/PL

Nowe modele SEAT-a. Nowa flotowa siła.

Sportowy charakter, młodzieżowa energia i styl dopasowany do każdej działalności – tak prezentują się nowe modele SEAT-a w klasie biznes.

Modele SEAT-a dzięki charakterowi i praktyczności są nie tylko świetnym Partnerem w pracy, ale również doskonałą wizytówką, która buduje wizerunek firmy na drodze. Te zalety docenia coraz więcej Klientów flotowych – a co ważniejsze, po zamkniętym z sukcesem 2016 roku, marka wciąż przyspiesza i kontynuuje biznesową passę w 2017 roku.

Nowy SEAT Ibiza

W biznesie liczy się świeżość i kolejne kroki naprzód, a takim bez wątpienia jest debiut nowej Ibizy. To ikona, która od swojej premiery znalazła już ponad 5,4 miliona nabywców, w tym wielu flotowych. Teraz, w swojej piątej generacji, reprezentuje funkcjonalność i komfort w naprawdę nowoczesnym stylu oraz odświeża wizerunek.

Nowy SEAT Ibiza oprócz dynamicznego designu oferuje takie rozwiązania jak system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania (przydatny w mieście), system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY, a także aktywny tempomat (niezastąpiony na autostradach). Dodatkowo, kierowca w długiej podróży służbowej może korzystać z nowych multimediów z 8-calowym ekranem i nawigacją czy bezprzewodowo naładować swojego smartfona.

W trasie Nowa Ibiza wykazuje się też wysoką wydajnością dzięki świetnym silnikom: obok 1.0 TSI (95 KM i 115 KM) i 1.6 TDI (80 KM, 95 KM oraz 110 KM), auto może posiadać także jednostkę 1.5 TSI o mocy 150 KM. Każdy z nich to połączenie osiągów z niskim spalaniem, które pozwoli ograniczyć koszty eksploatacji w car parku.

Nowe wcielenie SEAT-a Ibizy mogliśmy poznać podczas Geneva Motor Show i Poznań Motor Show. Dni otwarte Ibizy dla wszystkich Klientów biznesowych odbędą się już 22 kwietnia!

Nowy SEAT Leon

Klientom szukającym większego samochodu SEAT przedstawia swój drugi filar – odświeżonego Leona. To samochód, który mimo sportowego zacięcia nie zmusza do rezygnowania z praktyczności, a dzięki wersji ST z bagażnikiem o pojemności 587 l sprawdzi się nawet jako auto transportowe.  

Podczas Geneva Motor Show SEAT pokazał Leona ST również w wersji CUPRA – z silnikiem o mocy 300 KM, momentem obrotowym 380 Nm i napędem 4x4. To wybór dla najlepszych – przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 4,9 sekundy, system 4Drive  i skrzynia DSG pozwalają cieszyć się każdym kilometrem. Z punktu widzenia flotowego, Leon CUPRA ST to charakterny mistrz do zadań specjalnych. 

Nowy SEAT Ibiza i SEAT Leona otwierają kolejne drzwi przed klasą biznes. Są możliwością, którą każdy powinien wykorzystać – żeby poznać je bliżej i sprawdzić, jak spisują się na co dzień, już wkrótce SEAT zaprosi Klientów flotowych na specjalne jazdy próbne.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat