pl:Dla biznesu:Aktualności:Już ponad 50 firm w Programie Katalonia PL/PL

Już ponad 50 firm w Programie Katalonia

Katalonia przyciąga – i to dosłownie. Program pracowniczy marki o tej nazwie zachęcił do swoich korzyści już ponad 50 przedsiębiorstw, a liczba ta cały czas rośnie!

Program Katalonia uprawnia do skorzystania z rabatu na zakup SEAT-a przez pracowników firm, którzy są aktualnymi bądź potencjalnymi Klientami Flotowymi marki SEAT. 

Dzięki niemu pracownicy partnerskich firm mogą cieszyć się atrakcyjnymi warunkami zakupu nowych SEAT-ów w dowolnym autoryzowanym Punkcie Dealerskim w całej Polsce. To nie tylko doskonała okazja do zakupu przez firmę profesjonalnej floty, ale także wybrania wymarzonych SEAT-ów przez pracowników.

Aby móc korzystać z Programu Katalonia firma partnerska musi zatrudniać powyżej 50 osób, niezależnie od rodzaju formy etatu, oraz podpisać porozumienie z wybranym Dealerem o możliwości działań marketingowych wewnątrz firmy. Wysokości rabatów udzielają Autoryzowani Dealerzy SEAT.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat