pl:Dla biznesu:Aktualności:Idealny partner dla MŚP PL/PL

SEAT: Idealny Partner dla MŚP

Sprawdź specjalne oferty dla małych i średnich przedsiębiorstw!

Małe i średnie przedsiębiorstwa wykazują największy potencjał i największą dynamikę wzrostu na polskim rynku – to między innymi dlatego SEAT świetnie idzie z nimi w parze. W odpowiedzi na ich rosnące potrzeby, hiszpańska marka z zacięciem łączy w sobie emocje i nowoczesność z biznesowymi korzyściami.

Dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw SEAT przygotował swoje praktyczne i wszechstronne modele z wyjątkowymi promocjami - rabatami, które sięgają aż 13%!

Dodatkowo, każdy przedsiębiorca decydujący się na emocje SEAT-a, może połączyć je z bardzo korzystnym finansowaniem, wybierając Moc Niskich Kosztów lub Moc Niskich Rat z promocyjnym ubezpieczeniem i nawet 0% wkładu własnego, a także Full Service Leasing z szeregiem dodatkowych korzyści.

Wyjątkowe promocje i korzystne finansowanie to nie wszystko. Każdy firmowy SEAT objęty jest także 5-letnią gwarancją mechaniczną oraz jest dostępny z promocyjnymi pakietami serwisowymi. Jako idealny Partner w biznesie, SEAT zapewnia nie tylko doświadczenie i wsparcie, ale również elastyczność na każdym kilometrze.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat