pl:Dla biznesu:Aktualności:Full Service Leasing PL/PL

Full Service Leasing

Poznaj biznesowe korzyści raty leasingu z wliczonym serwisem.

Leasing auta flotowego powinien być taki jak Twoja firma – elastyczny, pełen korzyści i prostych rozwiązań oraz przyjazny dla portfela. Dzięki temu, płacąc stałą miesięczną ratę nie powinieneś martwić się żadnymi dodatkowymi czy nieprzewidzianymi kosztami.

Z leasingiem z Pakietem Full Service będziesz o to spokojny. Od teraz firmy z parkiem samochodowym liczącym przynajmniej 15 pojazdów mogą korzystać z pełnej obsługi leasingowej, ciesząc się zagwarantowaną stałą opłatą miesięczną obejmującą leasing i serwis przez cały czas trwania umowy, a także jedną fakturą o stałej wysokości za wszystkie samochody.

Każdy Klient, wybierając Full Service Leasing, sam może zdecydować, co wchodzi w jego skład: serwis i naprawy, ubezpieczenie, opony (zakup, wymiana i przechowywanie), samochód zastępczy na czas usług w serwisie, likwidacja szkód komunikacyjnych, assistance 24 na terenie Polski oraz karta paliwowa.

Full Service Leasing to doskonała oferta dla Klientów biznesowych, którzy cenią nie tylko niezawodność aut, ale także niskie i przewidywalne koszty eksploatacji. W tej niezwykle atrakcyjnej ofercie dostępne są m.in.: SEAT Leon już od 1 185,49 zł netto oraz SEAT Ibiza już od 941,62 zł netto.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat