pl:Dla biznesu:Aktualności:SEAT Tarraco - premiera, nowego 7-osobowego SUV-a PL/PL

SEAT FOR BUSINESS

SEAT Tarraco - premiera, nowego 7-osobowego SUV-a

Najnowszy SUV SEAT Tarraco może się okazać prawdziwym flotowym hitem!

Zaprojektowany i opracowany w fabryce w Martorell, a wytwarzany w niemieckim Wolfsburgu, Tarraco będzie posiadać wszystkie niezbędne funkcje do tego, by być zarówno praktycznym samochodem służbowym, a jednocześnie elegancką wizytówką firmy. Wjedzie on na rynek zarówno w wersji 5-, jak i 7-osobowej, dzięki czemu jego wszechstronność będzie niemal nieograniczona.

Pod maską SEAT-a Tarraco dostępne będą silniki benzynowe i wysokoprężne. Podstawowa jednostka 1.5 TSI udostępni moc 150 KM i połączenie z sześciobiegową manualną skrzynią biegów z napędem na przednią oś. Kolejnym silnikiem będzie 2.0 TSI o mocy 190 KM sprzężony z siedmiobiegową skrzynią DSG z napędem 4x4 - 4Drive. Wśród diesli pojawi się 2.0 TDI o mocy 150 KM lub 190 KM, gdzie mocniejsza wersja oferowana będzie wyłącznie w wariancie 4Drive/7-biegowa DSG.

– SEAT Tarraco to arcydzieło funkcjonalności i elastyczności, ponieważ oferuje przestrzeń i wszechstronność, której Klienci oczekują od dużego SUV-a. Jest to najbardziej sportowy pojazd w tym segmencie z perspektywy designu, a także dzięki DCC, które pozwala dopasować go do potrzeb kierowcy – powiedział dr Matthias Rabe, Wiceprezes SEAT ds. badań i rozwoju.

Nowy SUV Tarraco – jak na flotową gwiazdę przystało – oprócz imponującej ilości miejsca będzie oferować także najnowszą technologię. Zapewni on kierowcom m.in. wsparcie systemów Lane Assist i Front Assist, a opcjonalnie również system wykrywania martwego pola, wykrywania znaków drogowych, asystenta jazdy w korku, aktywny tempomat, asystenta świateł i Emergency Assist. Ponadto na życzenie samochód będzie mógł posiadać 10,25-calowy cyfrowy kokpit oraz 8-calowy dotykowy ekran HMI z kontrolą gestów.

– Nowy Tarraco robi mocne pierwsze wrażenie ze względu na swoje doskonałe proporcje i elegancki, a jednocześnie sportowy design. Dostarcza powodów do dumy swoim mocnym przednim wyglądem, będącym zwiastunem stylistyki SEAT-a w przyszłości – mówi Alejandro Mesonero, Szef Biura Projektów SEAT-a. – W każdy projekt, który rozwijamy, wkładamy wiele miłości i pasji, w tym we wszystkie detale Tarraco, kierując się naszą filozofią: jeśli to dobrze wygląda, jest dobre – dodaje.

Duży SUV zostanie wprowadzony do sprzedaży na początku 2019 roku, a jego przedsprzedaż rozpocznie się już w grudniu 2018 roku.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat