pl:Dla biznesu:Aktualności:5-letnia gwarancja SEAT-a PL/PL

5-letnia gwarancja SEAT-a

W biznesie liczy się solidność. Dlatego SEAT przedłuża gwarancję!

Nowa, 5-letnia gwarancja z limitem 150 000 km dotyczy wszystkich modeli SEAT-a wyprodukowanych w 2018 roku, przy czym w okresie pierwszych 2 lat od momentu wydania auta gwarancja nie ma limitu kilometrów. Dzięki temu każdy biznesowy Partner SEAT-a będzie mógł skupić się na rozwijaniu swojej firmy, a w wolnych chwilach – na czerpaniu czystej przyjemności z jazdy autem.

5-letnia gwarancja jest wyraźnym podkreśleniem, że modele aut SEAT-a są niezawodne, wszechstronne i gotowe spełniać każde zadania. W połączeniu z Pakietami Serwisowymi i atrakcyjnym finansowaniem Moc Niskich Kosztów lub Moc Niskich Rat to idealny pomocnik w każdej firmie.

Dodatkowo, oprócz standardowej, 5-letniej gwarancji każdy samochód marki SEAT posiada 3 letnią gwarancję na powłokę lakierniczą i 12 letnią gwarancję na perforację nadwozia.

Więcej informacji o 5-letniej gwarancji i jej zakresie można znaleźć na: www.seat.pl

 

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Find a dealer

Find a dealer

Configure it

Configure it

Book an appointment

Book an appointment

Chat

Chat