new-leon-kl1 PL/PL

Bezpieczeństwo

Odkryj nowy poziom bezpieczeństwa. To bezpieczeństwo zaawansowane, zautomatyzowane i wspomagane licznymi asystentami jazdy.

Inteligentny asystent bezpieczeństwa

Twój pomocnik

To połączenie systemów wspomagających kierowcę, które zapewnia bezpieczeństwo jemu oraz pasażerom. Od momentu wyjazdu z miejsca parkingowego, na każdym zakręcie oraz w nagłych wypadkach, jesteśmy przy Tobie.

Predykcyjny tempomat

Patrzy szerzej

Aktywny tempomat skanuje drogę i przewiduje możliwe zagrożenie. Niezależnie od tego, czy jest to inny samochód zajeżdżający Ci drogę czy ostry zakręt, na który wjeżdżasz z dużą prędkością. Leon jest zawsze gotowy by zareagować i zwolnić. System wykorzystuje kamery i mapy GPS i analizuje zakręty oraz znaki drogowe w celu kontroli prędkości.

System monitorowania martwego pola

Śmiało. Możesz jechać.

System wykrywa nadjeżdżające samochody, które są poza zasięgiem wzroku kierowcy na odległość do ok. 70 m. A dzięki systemowi Exit Warning unikniesz kolizji z innymi pojazdami podczas otwierania drzwi.

Funkcja ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu

Pewniej. Przyjemniej.

Cofasz się? Funkcja wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego rozpoznaje pojazdy niewidoczne dla kierowcy, a w razie potrzeby automatycznie zatrzymuje samochód.

Pre-Crash

Gotowy na wszystko.

Wykorzystując czujniki i tylne radary do wykrywania sytuacji krytycznych, przygotowuje pojazd i pasażerów do ewentualnego wypadku poprzez napięcie pasów bezpieczeństwa oraz zamknięcie szyb.

Poduszka powietrzna

Opanowanie. Spokój. Amortyzacja.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać. System poduszek powietrznych nowego SEAT-a Leona został zaprojektowany, aby chronić Ciebie i pasażerów.

Należy pamiętać, że systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego SEAT-a Leona? 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki