new-leon-kl1 PL/PL

Bezpieczeństwo

Odkryj nowy poziom bezpieczeństwa. To bezpieczeństwo zaawansowane, zautomatyzowane i wspomagane licznymi asystentami jazdy.

Inteligentny asystent bezpieczeństwa

Skup się na dobrej zabawie.

To połączenie systemów wspomagających kierowcę, które zapewnia bezpieczeństwo jemu oraz pasażerom. Od momentu wyjazdu z miejsca parkingowego, na każdym zakręcie oraz w nagłych wypadkach, jesteśmy przy Tobie.

Predykcyjny tempomat

Patrzy szerzej

Aktywny tempomat skanuje drogę i przewiduje możliwe zagrożenia — inny samochód zajeżdżający Ci drogę lub ostry zakręt, który chcesz pokonać zbyt szybko. Leon jest zawsze gotowy, aby zareagować i zwolnić. System wykorzystuje kamery i Navi System+, analizuje zakręty i utrzymuje Cię w granicach dozwolonej prędkości.

System monitorowania martwego pola

Śmiało. Możesz jechać.

System monitorowania martwego pola dostrzega nadjeżdżające samochody poza polem widzenia kierowcy, obserwując wszystko, co znajduje się w promieniu do 70 metrów. A dzięki systemowi Exit Warning unikniesz kolizji z innymi pojazdami podczas otwierania drzwi.

Funkcja ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu

Pewniej. Przyjemniej.

Cofasz się? Funkcja wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego rozpoznaje pojazdy niewidoczne dla kierowcy, a w razie potrzeby automatycznie zatrzymuje samochód.

Pre-Crash

Gotowy na wszystko.

Wykorzystując czujniki i tylne radary do wykrywania sytuacji krytycznych, przygotowuje pojazd i pasażerów do ewentualnego wypadku poprzez napięcie pasów bezpieczeństwa oraz zamknięcie szyb.

Poduszka powietrzna

Błyskawiczna ochrona przy uderzeniu.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać. System poduszek powietrznych nowego SEAT-a Leona został zaprojektowany, aby chronić Ciebie i pasażerów.

Bezpieczeństwo

Wszystkie spojrzenia na Ciebie.

Asystent pasa ruchu Lane Assist

Unikaj nieoczekiwanych sytuacji, otrzymuj powiadomienia o robotach drogowych i dodatkową pomoc w poruszaniu się między pasami.

System rozpoznawania zmęczenia

Długie podróże mogą być męczące. Ta funkcja wykrywa brak koncentracji i nieregularną jazdę oraz informuje, kiedy należy zrobić przerwę.

Icon card

Asystent pasa ruchu Lane Assist

Unikaj nieoczekiwanych sytuacji, otrzymuj powiadomienia o robotach drogowych i dodatkową pomoc w poruszaniu się między pasami.

Icon card

System rozpoznawania zmęczenia

Długie podróże mogą być męczące. Ta funkcja wykrywa brak koncentracji i nieregularną jazdę oraz informuje, kiedy należy zrobić przerwę.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.

Żeby dowiedzieć się więcej o usłudze SEAT Connect wejdź na: https://www.seat.pl/serwis/my-seat/seat-connect.html

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowego SEAT-a Leona? 

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog