new-ateca-khp PL/PL

Bezpieczeństwo

Skup się na tym co ważne

Dziś kierowca musi uważać na więcej rzeczy na drodze niż dawniej. Dlatego SEAT Ateca wyposażony jest w najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, które pozwalają kierowcy skupić się na tym, co ważne. Na jeździe.

System Pre-Crash Assist

Zawsze czujny

Przewidując zbliżającą się kolizję, system Pre-Crash przygotowuje się do zderzenia, napinając pasy bezpieczeństwa i zamykając okna.

Front Assist

Spokój ducha.

Zawsze w bezpiecznej odległości. System Front Assist zapewnia bezpieczną odległość pomiędzy Tobą a innymi samochodami i ostrzega kierowcę, wysyłając sygnał wizualny lub dźwiękowy.

Aktywny tempomat

Płynnie do celu

W połączeniu z nawigacją rozpoznaje ograniczenia prędkości i odpowiednio dostosowuje prędkość, jednocześnie utrzymując pojazd w pasie ruchu.

Asystent podróży z asystentem jazdy w korku

Ciesz się jazdą

Pełna kontrola w zasięgu ręki. Uruchamiany jednym przyciskiem asystent podróżowania łączy w sobie aktywny tempomat i asystenta pasa ruchu. Ostrzega także kierowcę o wykryciu braku rąk na kierownicy.

System monitorowania martwego pola

Wiesz wszystko

Wsparcie podczas zmiany pasa ruchu. System monitoruje pojazdy zbliżające się od tyłu i ostrzega, gdy w martwym polu znajdzie się inny samochód. 

Inteligentny asystent bezpieczeństwa

Najlepszy przyjaciel kierowcy.

W przypadku braku reakcji kierowcy, inteligentny system bezpieczeństwa hamuje, jednocześnie ostrzegając kierowcę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym SEAT Ateca?

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki