PL/PL

Technologie

Przewaga już na starcie.

Wyposażyliśmy nowego SEAT-a Ibiza w najnowsze technologie, aby podróżowanie nim było bezpieczniejsze, łatwiejsze i zdecydowanie przyjemniejsze.

Ekran dotykowy 9,2″

Widzisz więcej.

Nowy ekran dotykowy 9,2″ zaprojektowaliśmy tak, aby znajdował się na linii Twojego wzroku. Korzystaj z niego wygodniej i bezpieczniej.

Wirtualny kokpit

Wszystko jest przed Tobą.

Wirtualny kokpit SEAT-a Ibiza ma aż 10,25″, więc wszystkie niezbędne informacje są dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Nagłośnienie BeatsAudio™

Pełne połączenie z muzyką.

Spraw przyjemność wszystkim DJ-om siedzącym z tyłu. Dzięki potężnemu systemowi dźwiękowemu BeatsAudio™ każda muzyczna prośba będzie słyszana w nieskazitelnej jakości.

Kamera cofania

Cofaj bezpiecznie i sprawnie.

Manewrowanie stało się o wiele łatwiejsze. Patrząc na ekran przed sobą, widzisz, co jest tuż za Tobą.

Full Link

Błyskawiczna dyskoteka.

Chcesz włączyć ulubiony utwór w smartfonie i słyszeć go w całym samochodzie? Nic prostszego! Zsynchronizuj swój telefon z technologią Full Link.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray
Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog