PL/PL

SEAT Ibiza

Leasing dla przedsiębiorców

Leasing od 843 zł netto / mies. bez wpłaty własnej

Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto Leasingu Jak Abonament. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 0%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie. Oferta dla przedsiębiorców.

Kredyt dla Ciebie

Kredyt od 1089 zł brutto / mies. bez wpłaty własnej

KREDYT JAK W ABONAMENCIE – podana kwota stanowi miesięczną ratę brutto Kredytu Jak w Abonamencie. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna: 0%, okres leasingu: 48 miesięcy, roczny przebieg 10 000 km, finalna rata określona w umowie. Oferta dla klientów indywidualnych.

Gwarancja

5 lat gwarancji w standardzie

Wybierz swojego SEAT-a Ibiza

Reference

Wszystko, czego potrzebujesz

 • Media System z ekranem dotykowym 8,25″ i SEAT CONNECT**
 • Dekor nawiewów na desce rozdzielczej w kolorze Honey Mustard
 • Przednie światła ecoLED
 • Przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera

Już od 66.200 zł

Porównanie wyposażenia

 • Alarm wolumetryczny
 • 15-calowe felgi aluminiowe ENJOY
 • Koło zapasowe
 • Dekor nawiewów na desce rozdzielczej w kolorze szarym

Style

Dojedź do celu z rozmachem

 • Media System z ekranem dotykowym 8,25″ i SEAT CONNECT**
 • Czujniki parkowania z tyłu
 • Full Link
 • Felgi aluminiowe DESIGN 16″

Już od 71.600 zł

Porównanie wyposażenia

 • Alarm wolumetryczny
 • 16-calowe felgi aluminiowe DESIGN
 • Koło zapasowe
 • Dekor nawiewów na desce rozdzielczej w kolorze szarym

FR

Wyraź swój sportowy styl

 • Czujniki parkowania z tyłu
 • Przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera
 • 17-calowe felgi aluminiowe DYNAMIC
 • Dźwignia hamulca ręcznego obszyta skórą z przeszyciami w kolorze czerwonym

Już od 86.900 zł

Porównanie wyposażenia

 • Alarm wolumetryczny
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY
 • BeatsAudio: 6 głośników i subwoofer
 • Elektrycznie otwierane okno dachowe
icon ico-next-gray
Zobacz więcej

Chcesz dowiedzieć się więcej o finansowaniu?

Obejrzyj samochód z domu!

Wejdź do Wirtualnego Salonu SEAT-a i obejrzyj wymarzone auto skąd chcesz! Wykwalifikowani Doradcy SEAT-a odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują korzystną, spersonalizowaną ofertę.

Szybki wybór

Wiesz, że wybór auta może trwać tylko dwa kliknięcia? Klik – wybierz wersję samochodu. Klik – wybierz kolor. Gotowe! Nowy, w pełni wyposażony SEAT Ibiza będzie Twój szybciej, niż myślisz.

Wyposażenie FR

Daj czadu w sportowym stylu.

Dlaczego by jej nie udoskonalić? Wyznacz na nowo swój sportowy styl. Wykończenie FR dodaje odważnego, dynamicznego charakteru.

Dedykowany tylny dyfuzor.

Wzbogacają styl i poprawiają osiągi.

Nieograniczona jasność.

Inteligentne oświetlenie dzięki reflektorom Full LED.

Felgi Performance.

Napędzają ją felgi aluminiowe w rozmiarze nawet do 18″.

Oznaczenie modelu FR.

Sportowa stylistyka podkreślona efektownymi detalami.

Wykończenie wnętrza

Zabawa zaczyna się w środku.

Odkryj bardziej miękką deskę rozdzielczą i nowe podświetlane nawiewy, które pozwolą Ci stworzyć nastrój oraz nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Odkryj design

SEAT CONNECT

Twój samochód w kieszeni

SEAT CONNECT** daje Ci zdalny dostęp do Twojej Ibizy — od danych dotyczących jazdy po status pojazdu i pozycję parkingową. Zamykaj drzwi i włączaj światła jednym kliknięciem. Ustaw powiadomienia i otrzymuj alerty dotyczące prędkości i alerty antykradzieżowe.

Technologia

Dusza towarzystwa.

Radość z jazdy na wyciągnięcie ręki. Nowy, większy ekran dotykowy 9,2″ z Navi System, Full Link i wirtualny kokpit kierowcy o przekątnej 10,25″ zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych parametrów dotyczących jazdy.

Gwarancja

5 lat gwarancji

SEAT Ibiza to doskonały wybór! 5 lat gwarancji pozwoli Ci cieszyć się każdym kolejnym kilometrem.

** SEAT Connect - mobilne usługi online, to cyfrowy produkt SEAT SA, Autovía A-2, km 585, 08760 Martorell, składa się z co najmniej jednego lub kilku pakietów usług zgodnie przedstawionym wykazem. Te pakiety usług są dostępne tylko dla aut marki SEAT.  Aby korzystać z SEAT CONNECT, wymagana jest rejestracja online w portalu MySEAT lub w aplikacji SEAT CONNECT za pomocą identyfikatora SEAT ID. Ponadto należy zawrzeć osobną umowę z SEAT SA dotyczącą usług Online w ramach SEAT CONNECT.  Korzystanie z mobilnych usług online SEAT Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Związane z tym koszty transmisji danych na terenie Europy za wyjątkiem usług pakietu Rozrywka Online oraz mobilnego Wi-Fi będzie ponosić firma SEAT SA w ramach obszaru działania sieci. W celu korzystania z wyżej wykluczonych usług i poszczególnych aplikacji SEAT Connect można nabywać płatne pakiety danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystać z nich w obszarze działania sieci wielu krajów na terenie Europy. Informacje dotyczące cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie https://seat.cubictelecom.com..  Alternatywnie można korzystać z radia internetowego i strumieniowania mediów za pośrednictwem mobilnego urządzenia końcowego (np. smartfona) z funkcją mobilnego punktu dostępu WLAN. W tym przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko na podstawie istniejącej lub zawartej odrębnej umowy z operatorem telefonii komórkowej i tylko w obszarze działania określonej sieci komórkowej.   Pobieranie danych z Internetu w ramach pakietów danych w zależności od taryfy telefonii komórkowej, a szczególnie w przypadku korzystania z usługi za granicą, może powodować naliczanie dodatkowych opłat, takich jak np. opłaty roamingowe.   Obowiązują również ogólne warunki i postanowienia dotyczące mobilnych usług online SEAT CONNECT firmy SEAT SA. (https://my.seat/portal/#/legal/terms-and-conditions)  

W celu korzystania z bezpłatnej aplikacji SEAT Connect jest potrzebny smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębną umową zawartą z operatorem telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej.  Dostępność opisanych w pakietach pojedynczych usług SEAT Connect zależnie od kraju może przedstawiać się różnie i zależy zarówno od pojazdu, jak i wyposażenia. Usługi są dostępne przez ustalony okres obowiązywania umowy, a w okresie obowiązywania umowy ich treść może podlegać zmianom lub usługi te mogą zostać odpowiednio dostosowane. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie https://my.seat/portal/#/welcome i u Partnera SEAT. Informacje dotyczące warunków taryfy za usługi komórkowe są dostępne u operatorów sieci komórkowych. Podane ceny obejmują podatek VAT.

icon ico-next-gray

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania.

W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT.

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray
Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog