PL/PL

Akcesoria

W Twoim stylu.

Twój SEAT Ibiza jest gotowy na wszystko. Odkryj szeroką gamę akcesoriów, które podkreślą Twój styl i sprawią, że podróże będą prostsze.

Odkryj więcej

Tylny spojler

Stylowe wykończenie.

Zaimponuj swoim przyjaciołom. Ten elegancki spojler poprawia aerodynamikę i podkreśla sportową estetykę Ibizy. 

Kratka oddzielająca dla zwierząt.

Wszyscy na swoich miejscach.

Zdejmowana kratka pozwala oddzielić kabinę od bagażnika i zapewnić zwierzętom bezpieczeństwo w czasie podróży.

Szelki bezpieczeństwa dla psa

Zawsze razem.

Niezależnie od tego, jak duży jest Twój czworonożny przyjaciel, zabierz go na przejażdżkę z uprzężą dla psa SEAT.

Wymień górę


Transport

Zabierz wszystko, co chcesz.

Zapakuj się na dobrą zabawę. Rowery, plecaki, deska surfingowa lub snowboard — zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz.

Wymień górę

Dekoracyjna listwa tylnej pokrywy bagażnika

Podkręć tył.

Dzięki tej eleganckiej przyklejanej listwie dodasz klapie bagażnika dodatkowego stylu.

Przednie i tylne chlapacze

Nie ma złej pogody na przejażdżkę.

Utrzymaj swoją Ibizę w czystości dzięki chlapaczom, które zminimalizują zachlapania.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray
Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog