PL/PL

Technologie

Ty dowodzisz.

Nowoczesne technologie na miarę Twojego nowoczesnego życia. Nowy SEAT Arona zapewnia Ci łączność, abyś mógł mieć to, czego chcesz i kiedy chcesz. Gdziekolwiek jesteś.

Navi System z ekranem 9,2″

W doskonałym tonie.

Nowy ekran dotykowy 9,2″ w Navi System znajduje się na wysokości linii wzroku, zapewniając lepszą widoczność, bezpieczniejszą jazdę i łatwiejszy dostęp do multimediów online.

Automatyczna precyzja.

Asystent parkowania

Parkowanie półautonomiczne.

Twój nowy SEAT Arona skanuje miejsca parkingowe, określając najlepsze podejście do parkowania równoległego lub cofania w ciasnych miejscach, a następnie przejmuje sterowanie, zapewniając perfekcyjne ustawienie za każdym razem.

Automatyczna precyzja.

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.

Full Link

Łatwy kontakt z całym światem.

Zsynchronizuj swoje mapy, listy kontaktów, muzykę i inne elementy dzięki łączności samochodowej. Nie musisz nawet odrywać wzroku od drogi.

Beats Audio

Dobre brzmienia inspirują dobre ruchy.

Nagłośnienie Beats Audio® zawiera 7 wysokiej klasy głośników, potężny subwoofer do odtwarzania głośnych utworów oraz wzmacniacz o mocy 300 W zapewniający wyjątkową czystość dźwięku wszystkich Twoich playlist. 

Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania

Dodaj energii podczas jazdy.

Wystarczy, że umieścisz telefon w schowku do ładowania bezprzewodowego, aby uzupełnić poziom energii.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej Aronie?

 

 

 

Żeby dowiedzieć się więcej o usłudze SEAT Connect wejdź na: https://www.seat.pl/serwis/my-seat/seat-connect.html

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT/CUPRA

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray

Nasza globalna gama samochodów i specyfikacje produktów różnią się w zależności od kraju. Odwiedź lokalną stronę internetową SEAT-a, aby dowiedzieć się więcej o ofercie produktowej dostępnej dla Ciebie.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog