PL/PL

Akcesoria

Zrób to po swojemu.

Twój nowy SEAT Arona jest oferowany z wieloma akcesoriami, które ułatwią Ci planowanie podróży. Niezależnie od tego, co Cię czeka, mamy dla Ciebie odpowiednie wyposażenie.

Odkryj więcej

Bagażnik rowerowy na hak

Załaduj i ruszaj.

Dla fanów jazdy na dwóch kółkach. Ten bagażnik rowerowy łatwo montuje się na haku holowniczym — możesz przewozić 2 rowery.

Mata ochronna

W drodze wiele może się wydarzyć.

Pełna ochrona tapicerki. Chroni tylne siedzenia Twojego nowego SEAT-a Arona przed zadrapaniami, wilgocią lub sierścią.

Spersonalizowane wykończenie.

Listwy drzwi bocznych

Wyrafinowanie i styl.

Listwy drzwi bocznych podkreślają dynamiczny design Twojego nowego SEAT-a Arona.

Spersonalizowane wykończenie.

Maty bagażnika

Przygoda nie jest czysta.

Zaprojektowane do intensywnego użytkowania, odporne na uderzenia, aby Twój bagażnik dłużej zachował młody wygląd.

 

Organizer

Podręczny dla wszystkich.

Przechowuj gry i zabawki, aby podczas dłuższych wypraw zapewnić rozrywkę pasażerom siedzącym z tyłu.

Chlapacze

Prowadź bez obaw.

Koniec drogi? Żaden problem. Chlapacze chronią spód Twojego nowego SEAT-a Arona przed żwirem, błotem, wodą i solą wyrzucanymi spod kół.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej Aronie?

 

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.seat.pl/o-nas/wltp.html  

Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa/energii, emisji CO2 lub zasięg oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie.

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

SEAT zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki SEAT

Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

icon ico-next-gray

Nasza globalna gama samochodów i specyfikacje produktów różnią się w zależności od kraju. Odwiedź lokalną stronę internetową SEAT-a, aby dowiedzieć się więcej o ofercie produktowej dostępnej dla Ciebie.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki

Pobierz katalog

Pobierz katalog