PL/PL

Full Link

Zawsze połączony.

Dzisiaj łączność i kompatybilność to nasze kluczowe cele. Udało nam się stworzyć system integrujący twój smatfon z twoim SEATem, pozwalając ci na jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze korzystanie z telefonu podczas jazdy.

Łączność

Zawsze połączony.

Nasz najnowszy sukces w technologii łączności to Full Link, nowy system multimedialny, w pełni zintegrowany z SEAT-em. Full Link oferuje wielki wachlarz udogodnień związanych z obsługą telefonu podczas jazdy.

MirrorLink™

Nowy sposób jazdy.

Twoje ręce trzymają kierownicę, oczy patrzą na drogę, kiedy ty bezpiecznie odpisujesz na SMS-a. Jak to możliwe? Używając głosu. I to właśnie jest technologia MIRRORLINK TM!

Android Auto™

Interfejs ten, opracowany przez Google, jest to prawdziwy skarb dla użytkowników Android. Obsługuj swój telefon i uzyskaj dostęp do usług Google z kierownicy lub dzięki wbudowanym wyświetlaczu lub tylko za pomocą głosu!

Apple CarPlay™

Korzystanie ze swojego iPhona w SEAT-cie to prawdziwa przyjemność. Odkryj, jak łatwo możesz wykorzystać wszystkie możliwości smartfonu podczas prowadzenia SEAT-a. Obsługuj go przy pomocy kierownicy, wbudowanego dotykowego wyświetlacza lub za pomocą głosu!*

SEAT DriveApp

Nasza własna Aplikacja, zaprojektowana do pracy z technologią MirrorLink TM, ma wszystko, co potrzebne do wygodnej i bezpiecznej obsługi telefonu podczas jazdy.. Proste, bezpieczne i przyjemne!

*System jest kompatybilny z wybranymi modelami telefonów, dostępność Apple Car Play w Polsce jest uzależniona od ich twórców

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki