pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Targi Motoryzacyjne Genewa 2018 PL/PL

TARGI MOTORYZACYJNE GENEWA 2018

SEAT i CUPRA na Targach Motoryzacyjnych Genewa 2018

Kilka dni przed uroczystością otwarcia Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Genewa 2018, Prezes firmy SEAT, Luca de Meo, uczestniczył w videokonferencji, na której przedstawił najnowsze modele marek SEAT i CUPRA.

Spółka jest w doskonałej kondycji. Już drugi rok z rzędu SEAT jest jedną z najszybciej rozwijających się marek w Europie. Po zamknięciu ubiegłego roku najlepszym wynikiem od 16 lat, w styczniu 2018 roku sprzedaż SEAT-a nadal rosła w rekordowym tempie i zwiększyła się aż o 20,4%.

CUPRA niezwykła marka dla niezwykłych ludzi, będzie miała swoją długo wyczekiwaną publiczną premierę. Nowa marka, która będzie zintegrowana z SEAT-em, zadebiutuje w Genewie z planem podbicia serc entuzjastów samochodów.

Na stoisku marki CUPRA zaprezentowany zostanie mocny, dynamiczny i ekskluzywny model CUPRA Ateca. To unikatowy model w tym segmencie, z silnikiem o mocy 300 KM, napędem 4Drive i nową, 7-stopniową, automatyczną skrzynią DSG, która wprowadzi samochód w nową erę.

Światowa premiera modelu CUPRA e-Racer: pierwszego na świecie w 100% elektrycznego samochodu wyścigowego.

Jednym z najważniejszych elementów stoiska marki CUPRA będzie premiera modelu CUPRA e-Racer.
CUPRA e-Racer to prawdziwa wyścigówka o stałej mocy 300 kW i szczytowej do 500 kW. Będzie to pierwszy na świecie w 100% elektryczny samochód wyścigowy.

Na stoisku SEAT-a marka zaprezentuje nowy model Leon CUPRA R ST z silnikiem 2.0 TSI o mocy 300 KM, napędem 4Drive i skrzynią biegów DSG oraz 5-drzwiową wersję modelu Leon FR z silnikiem 1.5 TSI EVO o mocy 150 KM. Jeśli chodzi o model SEAT Ibiza, wersja FR zostanie po raz pierwszy wyposażony w silnik na gaz CNG 1.0 TGI o mocy 90 KM.

Publiczność będzie mogła przetestować takie rozwiązania marki SEAT, jak Virtual Cockpit czy integracja systemu Shazam.

Virtual Cockpit, czyli cyfrowa deska rozdzielcza SEAT-a, będzie kolejną nowością podczas Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych Genewa 2018. Będzie ona dostępna w modelach CUPRA Ateca, SEAT Leon CUPRA R ST, Leon FR i Arona. Cyfrowa deska rozdzielacza to zestaw wskaźników umieszczonych na interaktywnym wyświetlaczu. Charakteryzuje się nowoczesnym designem, oferuje wiele funkcjonalności oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki