pl:company:Aktualności:Wydarzenia:SEAT na Primavera Sound PL/PL

SEAT na festiwalu muzycznym Primavera Sound.

SEAT świętuje! Już po raz trzeci jesteśmy partnerem strategicznym Primavera Sound. To jeden z kluczowych, międzynarodowych festiwali muzycznych. W tym roku, zgodnie z przewidywaniami, odwiedzi go 220 000 fanów muzyki z całego świata. To nasza strategia globalna. Wspierać miejskie aktywacje, kreatywność. Nie tylko w rodzinnym mieście SEAT-a. Muzyka jest naszą wspólną pasją. 

Na potrzeby festiwalu muzycznego SEAT stworzył specjalną platformę cyfrową – Radio Primavera Sound, gwarantuje także muzykę na żywo. Na festiwalowej scenie SEAT Village Stage wystąpi 13 wykonawców grających hip hop. Hiszpańskim i międzynarodowym muzykom towarzyszyć będzie trzech DJ-ów grających na co dzień w popularnych zespołach indie rockowych. Podobnie jak w zeszłym roku marka użyczy własnej nazwy trybunie „Created in Barcelona”.

Susanne Franz, dyrektorka globalnego marketingu SEAT-a, zwraca uwagę na to, że “Primavera Sound jest jednym z najważniejszych festiwali na świecie, silnie zakorzenionym w Barcelonie. Uczestniczymy w tym festiwalu kolejny rok z rzędu, aby podkreślić nasze zaangażowanie na rzecz wielkomiejskiej twórczości. Wzmacniamy w ten sposób nasz związek z muzyką i miastem. W tym roku zamierzamy podnieść emocje uczestników festiwalu na wyższy poziom. Zaprosiliśmy największe muzyczne gwiazdy, zapewnimy łatwy dojazd i sprawne przemieszczenie się pomiędzy wszystkimi festiwalowymi punktami."

Z Barcelony w świat w hiphopowym rytmie. 

SEAT powraca jako strategiczny partner Primavera Sound.

W ubiegłym roku na znajdującej się nad brzegiem morza scenie SEAT Village można było usłyszeć porywające sety DJ-skie. Tym razem będzie ona gościć dodatkowo 13 wykonawców, którzy zaprezentują hip hop i trap w wielu odsłonach. Pozwoli to uczestnikom festiwalu zapoznać się z najważniejszymi trendami tych gatunków. Tym, co kształtuje je teraz i jaka będzie ich przyszłość. Wystąpią m.in. Little Simz, Mucho Muchacho, Junglepussy i Kaydy Cain, którzy bez trudu dołączą do głównych gwiazd festiwalu. Na scenie SEAT-a zagra ponadto trzech DJ-ów z legendarnych zespołów indie rockowych. Jarvis Cocker (Pulp), Tim Burgess (The Charlatans) i Richard Colburn (Belle & Sebastian) rozkołyszą swymi setami scenę i będą grali aż do końca,  każdego wieczoru.

Na SEAT Stage wystąpi także Miley Cyrus. Zaprezentuje ona swoim fanom materiał z najnowszej płyty. I to zaledwie jeden dzień po jej premierze. Wśród międzynarodowych gwiazd występujących na scenie SEAT-a będą również Solange, Interpol, Carly Rae Jepsen, czy James Blake.

Radio Primavera Sound, nastrojone na młodzieżową, miejską energię

Nowa cyfrowa i audiowizualna platforma radiowa oferuje muzykę na żądanie. Zapewnia streaming wysokiej jakości przez całą dobę, 365 dni w roku. Jako strategiczny partner festiwalu SEAT prowadzi dwa własne programy radiowe. W tym roku Radio Primavera Sound i SEAT przenoszą studia nagraniowe w samo serce festiwalu. To stamtąd będzie nadawany specjalny program festiwalowy, w którym posłuchamy wywiadów i najnowszych muzycznych przebojów. Do odbioru Radio Primavera Sound służy aplikacja, która obecnie dostępna jest dla użytkowników systemu IOS. Wkrótce jednak będą mogli się nią cieszyć fani Androida. Pojawi się też w Internecie pod adresem: https://www.primaverasound.com/radio.

Nowe sposoby doświadczania muzyki 

Aby dodać tegorocznemu festiwalu kolorów SEAT wprowadził do jego programu street art. Zorganizowaliśmy specjalną przestrzeń, na której ponad 15 krajowych i międzynarodowych twórców podjęło się dokonać kreatywnych interpretacji najpopularniejszych festiwalowych utworów. Będą to rozsiane na całym terenie Primavera Sound murale. 

Aplikacja SEAT Lost&Sound 

Na festiwalach muzycznych bywa tłoczno. Łatwo tam stracić kontakt z przyjaciółmi. SEAT postanowił temu zapobiec na Primavera Sound. Aplikacja mobilna “SEAT Lost&Sound”, to rzecz niezbędna dla wszystkich festiwalowiczów. Umożliwi ona znalezienie przyjaciół dzięki technologii rzeczywistości rozszerzonej. Wystarczy włączyć aplikację, przeskanować teren za pomocą obiektywu kamery, a ikona wybrana dla znanej nam osoby pojawi się na ekranie i wskaże jej położenie.

Festival Subtitles, ekskluzywna kolekcja naklejek dla Instagram Stories

Na tegorocznej edycji Primavera Sound SEAT po raz pierwszy udostępni kolekcję naklejek dla Instagram Stories, zaprojektowanych specjalnie na czas festiwalu. SEAT chce w ten sposób umożliwić wszystkim fanom muzyki dzielenia się swoimi przeżyciami w oryginalny sposób. By odnaleźć naklejki goście festiwalu muszą po prostu wpisać „Primavera Sound” w instagramowej wyszukiwarce GIF-ów .  

Miejska mobilność, która porusza się w rytm muzyki 

SEAT  stawia na mobilność także podczas tegorocznego festiwalu. Na trasie pomiędzy Parc del Fórum a centrum Barcelony dostępne będą bezpłatne połączenie autobusowe.  Ponadto, tak jak w latach poprzednich, SEAT zapewni dwie linie autobusowe na terenie samego festiwalu. Połączą one cztery główne festiwalowe lokalizacje, w tym Primavera Bits oraz scenę główną, której to SEAT także jest sponsorem.

SEAT angażuje się w aktywności związane ze street artem i muzyką od lat. Współpracuje z najważniejszymi międzynarodowymi festiwalami muzycznymi. Jest partnerem miejskich festiwali Lollapalooza w Paryżu, w Berlinie a także festiwalu Wireless Germany.  Te wydarzenia są idealnymi przykładami, za pomocą których samochodowa marka z Barcelony pokazuje jak łączyć kilka pasji. Miłość do muzyki, kreatywność street artu, młodzieńczy zapał, optymizm.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki