pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Odrobina Barcelony w centrum Paryża PL/PL

PARIS MOTOR SHOW 2016

Odrobina Barcelony w centrum Paryża

Paryż, 3/10/2016 - Po raz kolejny we francuskiej stolicy rusza wielkie święto motoryzacji. SEAT do Paris expo Porte de Versailles zabrał ze sobą odrobinę pięknej Barcelony – miasta, w którym stworzono pierwszego SUV-a w historii SEAT-a.

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu nowy SEAT Ateca chce pokazać wszystkim to, co napędzało naszą markę w drodze do stworzenia tego bezkonkurencyjnego SUV-a. Stoisko SEAT-a znajduje się bezpośrednio przy wejściu na Targi, a jego styl oddaje atmosferę serca Katalonii.

Aby każdy odwiedzający mógł poczuć słoneczny klimat Barcelony, projekt stoiska SEAT-a został zainspirowany znaną na całym świecie mozaiką ceramiczną z Parku Guel, której autorem był sam Antonio Gaudi. Z kolei o hiszpańską gościnność dba pełna gorącego temperamentu obsługa, która serwuje tradycyjne przysmaki prosto ze stolicy Katalonii.

Ale wszystko to, to tylko przystawki do dania głównego… do nowego SEAT-a Ateca XCELLENCE. To najnowsze wcielenie naszego SUV-a wypełnione najnowszymi technologiami, a jego wnętrze zachwyca wykończeniem na miarę klasy premium.

Jeśli chcesz doświadczyć więcej z nowym SEAT-em Ateca i poczuć esencję pięknej Barcelony w mieście zakochanych, koniecznie odwiedź nasze stoisko podczas Paris Motor Show 2016. Zapraszamy Cię również do śledzenia naszych profili na portalach społecznościowych.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki