PL/PL

PARIS MOTOR SHOW 2016

Odrobina Barcelony w centrum Paryża

Paryż, 3/10/2016 - Po raz kolejny we francuskiej stolicy rusza wielkie święto motoryzacji. SEAT do Paris expo Porte de Versailles zabrał ze sobą odrobinę pięknej Barcelony – miasta, w którym stworzono pierwszego SUV-a w historii SEAT-a.

Podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu nowy SEAT Ateca chce pokazać wszystkim to, co napędzało naszą markę w drodze do stworzenia tego bezkonkurencyjnego SUV-a. Stoisko SEAT-a znajduje się bezpośrednio przy wejściu na Targi, a jego styl oddaje atmosferę serca Katalonii.

Aby każdy odwiedzający mógł poczuć słoneczny klimat Barcelony, projekt stoiska SEAT-a został zainspirowany znaną na całym świecie mozaiką ceramiczną z Parku Guel, której autorem był sam Antonio Gaudi. Z kolei o hiszpańską gościnność dba pełna gorącego temperamentu obsługa, która serwuje tradycyjne przysmaki prosto ze stolicy Katalonii.

Ale wszystko to, to tylko przystawki do dania głównego… do nowego SEAT-a Ateca XCELLENCE. To najnowsze wcielenie naszego SUV-a wypełnione najnowszymi technologiami, a jego wnętrze zachwyca wykończeniem na miarę klasy premium.

Jeśli chcesz doświadczyć więcej z nowym SEAT-em Ateca i poczuć esencję pięknej Barcelony w mieście zakochanych, koniecznie odwiedź nasze stoisko podczas Paris Motor Show 2016. Zapraszamy Cię również do śledzenia naszych profili na portalach społecznościowych.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki