pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Paris Motor Show 2016 PL/PL

PARIS MOTOR SHOW 2016

Najnowsze wiadomości od 1 do 16 października

W motoryzacyjnym kalendarzu październik to wyjątkowy miesiąc. Ze względu na Paris Motor Show (1-16 października br.) i ekscytujący pokaz SEAT-a Ateca wielu fanów czterech kółek odwiedzi stolicę Francji. W Paris Expo Porte de Versailles pojawią się tylko największe gwiazdy, a wśród nich właśnie pierwszy SUV SEAT-a – wzór najnowszych technologii i charakteru.

Po światowej premierze w Genewie na początku tego roku, Ateca pokaże się z bliska po raz drugi. Obok tak nowoczesnego SUV-a. zwłaszcza w topowej wersji Xcellence, nie da przejść obojętnie.

Jak zawsze, stoisko marki SEAT będzie zlokalizowane w miejscu Grupy Volkswagena, w hali nr 4. Będzie to wyjątkowe miejsce skupiające najnowsze rozwiązania z branży motoryzacyjnej, oferując odwiedzającym naprawdę nowe doświadczenia.

Nowy SEAT Ateca będzie bohaterem tego stoiska pokazując, jak inteligentne technologie mogą zwiększać doznania z jazdy. Każdy, kto do niego wsiądzie, poczuje energię Barcelony w całkowicie nowy sposób.

Na zewnątrz, przed wejściem głównym na targi, będzie można znaleźć trzy różne wersje nowego SEAT-a Ateca. Będzie to kawałek Hiszpanii w centrum Paryża. „Stworzony w Barcelonie” – tym hasłem Ateca będzie przyciągać moto-fanów do odwiedzania targów.

Z wszystkich gwiazd motoryzacji, ekscytujących samochodów i technologii zaprezentowanych na Paris Motor Show, wizja nowego SUV-a SEAT-a będzie świeciła najjaśniej. Ten model trzeba zobaczyć!

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki