pl:company:Aktualności:Wydarzenia:SEAT prezentuje nowości na Salonie Samochodowym Paryż 2018 PL/PL

SEAT prezentuje nowości na Salonie Samochodowym Paryż 2018

SEAT jedzie do Paryża ze wszystkimi swoimi nowościami. 
Paryski Motorshow, dziś otwierający swoje drzwi dla szerokiej publiczności, to idealna okazja by zainaugurować dwa sklepy typu pop-up (nazywane też niekiedy „tymczasowymi sklepami”), które wprowadzą na ulice miasta nowe modele i zaprezentują je wielbicielom marki. 

Crossover SEAT Arona jest dostępny od dzisiaj w sklepie na słynnym placu Saint-Lazare, gdzie paryżanie będą mieli okazję odbyć nim jazdę testową i odkryć wszystkie jego zalety. Ponadto, od soboty w kultowym Le BHV Marais, położonym w najmodniejszej dzielnicy miasta, swoje miejsce znajdzie nowa marka CUPRA.

Wnętrze sklepu ma być esencją wyrafinowania, wyjątkowości, jakości i personalizacji – zgodnie z wartościami wyznawanymi przez hiszpańskie marki. Pop-up będzie także oferował produkty i limitowane edycje wyjątkowej, nowej linii akcesoriów wyprodukowanych dzięki współpracy CUPRA z innymi prestiżowymi markami, takimi jak Fabike, LGR czy Trakatan. Salon Samochodowy Paryż 2018 potrwa od 4 do 14 października.

Prezes SEAT-a, Luca de Meo, powiedział, że „Paryż jest idealnym miejscem na prezentację naszych najnowszych propozycji, takich jak Tarraco i nowy, bardzo oszczędny crossover, Arona TGI. Do 2020 roku planujemy wprowadzać jeden nowy samochód co sześć miesięcy, co będzie dla marki niecodziennym wyzwaniem, ale i możliwością zaprezentowania jej potencjału. Chcemy być jeszcze bliżej ludzi i ich codziennego otoczenia – miasta.”

W ramach działań podejmowanych podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych, SEAT zaoferuje także jazdy próbne przy Placu Zgody – w tym miejskim modelem Ibiza napędzanym sprężonym gazem ziemnym (CNG). Podczas wydarzenia zaprezentowana ponadto będzie po raz pierwszy nowa Arona TGI. Jest to pierwszy na świecie SUV na gaz i czwarty model SEAT-a, który wykorzystuje to hybrydowe, czyste i wydajne paliwo, obniżające emisję zanieczyszczeń do atmosfery. Wraz z pojawieniem się modelu Arona TGI, SEAT dysponuje obecnie najszerszą gamą pojazdów na gaz ziemny wśród marek europejskich na rynku.

Wreszcie, dla uczczenia 120 lat Salonu Samochodowego w Paryżu, w niedzielę 30 września marka wzięła udział w paradzie na Place de la Concorde prezentując legendarny model SEAT 600.

Ofensywa SUV dociera na paryski Motorshow

Odwiedzający Salon Samochodowy w Paryżu mogą zapoznać się z całą gamą SUV-ów hiszpańskiej marki - modelami Arona, Ateca i nowym Tarraco, którego możliwości będą zaprezentowane na specjalnym stanowisku. Zwiedzający mogą bliżej poznać samochód i doświadczyć spektakularnych wrażeń w interaktywnym pomieszczeniu z odbijającymi dźwięk ścianami, które przenosi ich do centrum „świata” Tarraco. Model ten ma przyciągnąć nowych klientów, wzmocnić wizerunek marki i pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe firmy. Stoisko SEAT-a na Salonie Samochodowym w Paryżu wyposażone jest także w wielkoformatowe ekrany, dzięki czemu odwiedzający mogą indywidualnie konfigurować modele, takie jak Ibiza, Arona, Leon, Ateca lub właśnie Tarraco.

SEAT Tarraco, nowy flagowy model marki

arraco symbolizuje wejście marki do kategorii pojazdów SUV 4x4 z 7 miejscami. Zaprezentowany 18 września w Tarragonie model wskazuje kierunek designu, jaki będzie stosowany w przyszłych pojazdach firmy. Tarraco, lider oferty SUV SEAT-a, wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, sportowym charakterem i komfortem jazdy, a także innowacyjnymi technologiami. Wszystkie dostępne silniki są wyposażone w wtrysk bezpośredni, turbosprężarkę i technologię Start & Stop, a oferowana moc mieści się w zakresie od 150 do 190 KM.

SEAT Arona TGI, pierwszy SUV na gaz na rynku

Arona jest pierwszym pojazdem w ofercie SUV-ów SEAT-a, który będzie wyposażony w układ napędowy na sprężony gaz ziemny, będący poważną alternatywą dla benzyny i oleju napędowego. Arona TGI została zaprojektowana, opracowana i będzie produkowana w głównym zakładzie SEAT-a w Martorell. Model ten jest kolejnym etapem programu rozwoju pojazdów firmy dzięki zastosowaniu ekologicznego napędu, którego celem i jednocześnie efektem jest redukcja negatywnego wpływu na środowisko. Nowa trzycylindrowa Arona TGI jest wyposażona w 12-zaworowy silnik i sześciobiegową, ręczną skrzynię biegów. Oferuje zasięg 400 km w trybie CNG i 160 km podczas pracy z benzyną.

CUPRA Ateca, narodziny nowej marki

Nowy, sportowy SUV jest zapowiedzią nowej marki CUPRA. Wyróżnia się niezwykłą równowagą między sportową przyjemnością jazdy a komfortem w codziennym użytkowaniu. Obok dynamicznego designu, niepowtarzalnego stylu i osobowości, oferuje on imponującą gamę wyposażenia technologicznego, które stawia go na równi z pojazdami klasy premium. Jest wyposażony w czterocylindrowy silnik 2.0 TSI o mocy 300 KM i siedmiobiegową, automatyczną skrzynię biegów DSG z podwójnym sprzęgłem.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki