pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Primavera Club 2018 - SEAT angażuje się w kolejne wydarzenie muzyczne PL/PL

PRIMAVERA CLUB

SEAT, zaangażowany w muzykę i początkujących artystów

Piąta edycja Primavera Club, festiwalu nowych trendów w muzyce. SEAT jest jego głównym partnerem i to już po raz drugi.  W ślad za Primavera Sound, Primavera Club także zgromadzi  dziesiątki artystów. 46 wykonawców w Barcelonie i 26 w Madrycie. Na obu scenach będzie można usłyszeć takie zespoły jak: Boy Pablo, Snail Mail, Hop Along, Jimothy Lacoste oraz Ama Lou. Festiwal ten gościć będzie artystów z całego świata, w tym Australii, Stanów Zjednoczonych oraz Japonii.

Dużą niespodzianką dla fanów muzyki w tym roku będzie radiowo telewizyjne -  Studio SEAT, mieszczące się w jednym z barcelońsoch klubow – Sala Apolo. To stamtąd transmitowane będą dodatkowe koncerty, wywiady z artystami, którzy tworzą najnowszą generację sceny indie.
Według Susanne Franz, dyrektor globalnego marketingu „Primavera Club to festiwal wyjątkowy, prezentujący najnowsze obecnie trendy muzyczne w dwóch miastach, w których nie istnieją żadne podziały kulturowe: Barcelonie i Madrycie. SEAT angażuje się szczególnie we wspieranie młodych talentów i kreatywności. Zależy nam na tym, by inicjatywy takie jak Primavera Sound czy Primavera Club zyskały międzynarodowy rozgłos”.

Jeden z festiwalowych szefów a jednocześnie Dyrektor Marketingu Primavera Sound, Alfonso Lanza dodaje ponadto, że “związek SEAT-a i Primavera Club to nie tylko partnerstwo strategiczne. Cieszymy się ogromnie, że udało nam się osiągnąć poziom wzajemnego zrozumienia, który wykracza daleko poza ramy festiwalu. Wszystkie działania, jakie SEAT i organizatorzy festiwalu inicjują razem mają jeden cel: sprawić, by zarówno wykonawcy jak i fani muzyki byli naprawdę szczęśliwi”.

Nie byłoby jesiennej edycji Primavera Club, gdyby nie Primavera Sound, imprezy której fani kilkudniowych koncertów na żywo nigdy nie przegapią. Obecnie festiwal ten staje się wydarzeniem samodzielnym, o wyjątkowym charakterze i nabiera międzynarodowego znaczenia.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki