pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Poland Business Run! PL/PL

Poland Business Run!

Kochani, Poland Business Run już za nami, ale emocje z nim związane jeszcze nie opadły. Akcja Pomagamy podwójnie dobiegła końca, a my z dumą chcemy ogłosić, że z Waszą pomocą uzbieraliśmy 1100 złotych.

Przed wydarzeniem Poland Business Run wśród drużyn zapisanych na bieg zbieraliśmy zapisy przez formularz rejestracyjny seatexperiencerace.pl i za każdą ponownie zgłoszoną drużynę przekazywaliśmy dodatkowe środki na konto Fundacji. Wśród zgłoszonych ekip, natomiast, zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze hasło dopingujące do zwycięstwa.  

Dziękujemy wszystkim drużynom, które pobiegły z nami w całej Polsce, a biegaczom z Poznania za świetną zabawę podczas biegu i odwiedzenie naszego stoiska. To dzięki Waszej obecności i zaangażowaniu mogliśmy Pomóc podwójnie i wesprzeć Fundację.

W nagrodę dla uczestników akcji przygotowaliśmy niespodziankę – event firmowy pełen emocji. Spośród drużyn zgłoszonych do konkursu jury wybrało 7, które zgłosiły najlepsze hasła dopingujące do zwycięstwa i jednocześnie łączące się z 1 z wartości SEAT-a: dynamiką, designem i technologią, a ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki