pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Paris Motor Show 2016 – SEAT 4D Experience PL/PL

PARIS MOTOR SHOW 2016

SEAT 4D Experience

Paris, 29/09/2016 - Zanim na dobre się zaczęło, Paris Motor Show wzbudza mnóstwo emocji. SEAT w Paris Expo Porte de Versailles wraz z innymi wielkimi markami chce podzielić się tym, co najbardziej nowoczesne. Chce pokazać, jak może wyglądać przyszłość.

SEAT nieustannie wprowadza na rynek innowacje i popycha świat technologii do przodu. W tym roku, na Paris Motor Show, będzie dokładnie tak samo. Wiele z tych innowacji będzie można znaleźć w nowym SUV-ie marki, SEAT-cie Ateca, jednak prawdziwą nowością będzie SEAT 4D Experience - tutaj będzie można zasmakować przyszłości. 

Na stoisku SEAT-a, znajdującym się tuż przy głównym wejściu do Porte de Versailles, odwiedzający będą mogli po raz pierwszy skorzystać z technologii BitBrain. SEAT umożliwi dzięki niej skonfigurowanie wymarzonego auta – SEAT-a Ateci – bez kiwnięcia palcem lub powiedzenia słowa. Tak po prostu – wszystko za pomocą siły umysłu, zbierając bodźce psychiczne.  

To jedno z ciekawszych doświadczeń, którego nie można przegapić – na żywo lub za pomocą social mediów SEAT-a.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki