pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Dealer Roku PL/PL

Dynamica - po raz trzeci najlepszym salonem dealerskim SEAT-a w Polsce!

SEAT Polska ogłosił właśnie wyniki konkursu, w którym wybrano najlepsze salony dealerskie w swojej sieci. Nagroda Dealer Roku SEAT trafiła do salonu Dynamica. Dealer ten zwyciężył po raz trzeci w historii konkursu.

W konkursie Dealer Roku SEAT jury bierze pod uwagę m.in. wysokość wyników sprzedaży nowych samochodów oraz jakość usług serwisowych. Ocenia się także obsługę klienta i to, czy salon troszczy się o to, by wizerunek marki SEAT był zgodny z wytycznymi Volkswagen Group. Dealer Dynamica uzyskał najwyższe noty w każdej z siedmiu kategorii i po raz trzeci zdobył statuetkę Platynowego Leona.

Jesteśmy zaszczyceni kolejną nagrodą, którą przyznał nam SEAT. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód, że nasze usługi reprezentują wysoki poziom. Zamierzamy go dalej utrzymywać – mówi Jarosław Bochenek, Prezes Zarządu Dynamica. Po zdobyciu tej nagrody nie spoczniemy jednak na laurach, a wręcz przeciwnie – dodaje - będziemy zmotywowani do dalszego doskonalenia poziomu obsługi klientów w naszych salonach. Serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Od lat umacniamy wysokie standardy związane z jakością. – komentuje wyniki konkursu Jakub Góralczyk, kierownik ds. PR SEAT - Oferujemy najlepszy serwis, zespół wykwalifikowanych pracowników, dla których Klient stoi zawsze na pierwszym miejscu. Salonowi Dynamica gratulujemy wygranej!

Kolejna edycja konkursu Dealer Roku SEAT już za rok.        

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki