pl:company:Aktualności:Wydarzenia:Poznań Motor Show 2016 PL/PL

WYDARZENIA

Targi Motoryzacyjne Poznań Motor Show 2016

Gwiazdą tegorocznych targów jest pierwszy SUV SEAT-a Ateca oraz rajdowy Leon Cup Racer. Najlepsze nowinki techniczne, atrakcje i konkursy. Wszystko to spotkasz podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show 2016.

Poznańskie święto motoryzacji od blisko 25 lat przyciąga dziesiątki tysięcy odwiedzających. Każdego roku mogą oni z bliska przyjrzeć się setkom najnowszych modeli wystawianych przez liderów branży. Teraz Poznań Motor Show 2016 otwiera przed nami drzwi do 60 premier – zarówno polskich, jak i europejskich.

Gwiazdą wielkopolskiego salonu motoryzacyjnego jest SEAT Ateca. Poznań Motor Show 2016 to świetna okazja, aby stanąć oko w oko z pierwszym SUV-em stworzonym przez SEAT-a i odkryć jego niedoścignioną naturę. SEAT Ateca zachwyci Cię nie tyko technologiami, które ułatwiają każdy kilometr podróży – innowacyjny napęd na 4 koła, bezdotykowo otwierana pokrywa bagażnika czy ładowanie indukcyjne. Ten potężny SUV przede wszystkim przyciągnie Twój wzrok nieposkromioną elegancją idealnie wkomponowaną w muskularną sylwetkę.

„Ateca ujawnia wyraźną ewolucję języka stylistycznego SEAT-a. Łatwo odnaleźć w nim prawdziwego SEAT-a: każdy element został starannie przeprojektowany do natury SUV-a. Muskularna sylwetka została stworzona z wielką precyzją, zaangażowaniem i pasją, dzięki czemu jakość widać w każdym szczególe” Dr Matthias Rabe, Wiceprezes ds. Badań i Rozwoju marki SEAT, Geneva Motor Show 2016.

Inną gwiazdą Poznań Motor Show 2016 został SEAT Leon Cup Racer. 2-litrowy silnik. 330 KM i 400 Nm momentu obrotowego. 6-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia DSG. Waga… zaledwie 1150 kg! Nie zobaczysz go na zwykłej drodze. Jego domem jest tor wyścigowy. Poznań Motor Show 2016 to jedna z niewielu okazji, aby zobaczyć z bliska Leona Cup Racer. Niezapomniane wrażenia gwarantowane.

Poznań Motor Show 2016 na 4 dni zamienił wielkopolską metropolię w europejską stolicę motoryzacji. Impreza odbyła się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Event wystartował w czwartek 31 marca i był to dzień wyłącznie dla prasy. Dla szerokiej publiczności targi Poznań Motor Show 2016 otwarte były od piątku 1 kwietnia do niedzieli 3 kwietnia.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki