pl:company:Aktualności:Samochody:SEAT Leon X-PERIENCE w Nowej Zelandii PL/PL

SAMOCHODY

SEAT Leon X-PERIENCE w Nowej Zelandii

Martorell, 23/1/2015. Leon X-Perience spędził Nowy Rok ponad 19.300 kilometrów od Martorell, zwiedzając Nową Zelandię, kraj najbardziej spektakularnych krajobrazów na świecie. Jazdą przez bezkresne równiny, po górskich drogach, wzdłuż wybrzeża i przez wulkaniczny krajobraz upstrzony naturalnymi gorącymi źródłami, model udowodnił, że jest gotów na każdy teren. LEON Experience skutecznie zaadaptował się do jednego z najbardziej wymagających otoczeń, dominując na trasach po drugiej stronie globu.

Plaża czy góry? Fale czy śnieg? Jeśli nie chcesz musieć wybierać i szukasz auta zaadaptowanego do każdego środowiska by móc cieszyć się sprawną jazdą po nawet najbardziej nierównym terenie, gdziekolwiek na świecie – Leon X-PERIENCE tę potrzebę różnorodności zaspokoi.

Wyposażony w wybór silników TDI i TSI, samochód ten wyróżnia się stałym napędem na cztery koła i układ zawieszenia który okiełzna każdy możliwy rodzaj terenu; nawet śnieg i oblodzone drogi w austriackich Alpach, gdzie model również testowano pod kątem powierzchni o niskiej przyczepności.

The Leon X-PERIENCE był również testowany na terenach pustynnych, podczas ekstremalnych temperatur przekraczających 40ºC, by stało się pewne, że jest to model na którym można polegać I który zadowoli łaknienie przygody nawet najbardziej wymagających kierowców.

Ten żądny przygód, zaprawiony w boju samochód jest również zaprojektowany jako idealny towarzysz w mieście i na autostradach. Jego wszechstronność jest zaproszeniem do jazdy na wszystkich rodzajach nawierzchni i dotarcia do każdego zakątka świata w 2015 roku, roku, w którym Leon X-PERIENCE ruszył z pierwszego kraju, aby zobaczyć nowy wschód słońca każdego dnia.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki