pl:company:Aktualności:Samochody:SEAT Ibiza 40th Anniversary Limited Edition PL/PL

SEAT Ibiza Anniversary czyli edycja limitowana modelu

SEAT Ibiza Anniversary – limitowana edycja marki SEAT

Z okazji 40-lecia SEAT ibiza, producent oferuje limitowaną edycję tego modelu samochodu. Ekskluzywne wyposażenie, urzekające kolory i elementy konstrukcyjne to kontynuacja bogatego dziedzictwa SEAT w progresywnym wydaniu.

Design i innowacje – specyfikacja modelu SEAT Ibiza Anniversary

SEAT Ibiza Anniversary to ekskluzywny, limitowany model prezentujący nowoczesne rozwiązania:

  • Ponadczasowy szary grafen – ekskluzywne nadwozie w kolorze grafenowym uzupełnione efektownymi 18-calowymi felgami aluminiowymi Cosmo Grey zapewniają niezawodną jazdę i wytrzymałość na lata;

  • Charakterystyczne akcenty – podkreślenie limitowanej edycji z okazji jubileuszu marki w postaci laserowo wycinanego logo „Anniversary Limited Edition”;

  • Rewolucyjny komfort: kubełkowe siedzenia zaprojektowane tak, aby zapewnić zupełnie nowy poziom sportowej dynamiki i komfortu podczas jazdy;

  • Eleganckie wnętrze: nowe, matowe wykończenie drzwi i konsoli w kolorze ciemnego aluminium oraz laserowe logo „Anniversary Limited Edition” na progu drzwi podkreślają urok kabiny i wyjątkowy, jubileuszowy charakter modelu samochodu. 

SEAT Ibiza: od hiszpańskiej ikony do globalnej sensacji

SEAT Ibiza uosabia wędrówkę od hiszpańskiego cudu do światowego fenomenu. Stworzony w 1984 r. szybko stał się czymś więcej niż tylko samochodem – wyrazem innowacyjności i dynamicznej jazdy. 

Oddając esencję tętniącej życiem wyspy o tej samej nazwie, SEAT Ibiza wyróżnia się ponad 6 milionami egzemplarzy sprzedanych na całym świecie, które łączą w sobie symbolikę przygody z niezawodnością. Droga, jaką przebył SEAT od lokalnego bohatera do światowej ikony jest dowodem na zaangażowanie producenta w udoskonalanie projektów, osiągów oraz wzmacnianie poczucia wolności na drodze. SEAT Ibiza podbija serca kierowców od pięciu pokoleń!

Dołącz do świętowania: SEAT Ibiza Anniversary Limited Edition dostępna już w 2024 roku!

Limitowana edycja SEAT Ibiza wkracza w nową erę eksploracji motoryzacji i zaprasza Cię do bycia częścią tego historycznego kroku. Poznaj dziedzictwo SEAT, wykorzystaj innowacje marki i świętuj 40-lecie SEA-a Ibizy ciesząc się limitowanym egzemplarzem jubileuszowego SEAT-a Ibizy Anniversary!

Świętuj 40-lecie SEAT'a Ibiza

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki