pl:company:Aktualności:Samochody:SEAT Ateca nowy SUV: technologia PL/PL

SEAT Ateca nowy SUV: technologia

Technologia przyszłości

Martorell, 24/05/2016. - Jeśli szukasz zupełnie nowego SUV-a, który jest wypełniony po dach nową technologią... dobrze trafiłeś!

Dzięki nowemu SEAT-owi Ateca, poczujesz się, jakbyś był w XXII wieku. Dzięki naszej infografice poznasz jego 15 najważniejszych elementów i odkryjesz go na nowo. Od powitalnego światła, aż po elektrycznie sterowaną pokrywę bagażnika – wszystko tutaj służy przyjemności z jazdy.

A jaki jest dzisiaj Twój nastrój? Na co masz ochotę? Dzięki nowej technologii SUV-a będziesz mógł wybierać spośród ośmiu różnych kolorów oświetlenia wnętrza. Możesz wybrać się w teren dzięki trybom jazdy 4DRIVE, wejść do przyjemnego wnętrza w mroźny poranek dzięki ogrzewaniu postojowemu, a także otworzyć drzwi bez używania kluczyków za pomocą systemu Keyless.

Ale nie wszystko kręci się wokół wyposażenia i komfortu.  To bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jest to jeden z filarów modelu Ateca: Asystent Jazdy W Korku pomaga zatrzymać się i ruszyć w korku, a Czujnik Martwego Pola sygnalizuje kierowcy diodą w lusterku zewnętrznym, gdy inny samochód znajduje się w martwym punkcie. To wszystko dla Ciebie – po to, byś mógł czerpać więcej radości z jazdy.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki