pl:company:Aktualności:Samochody:SEAT Alhambra: 7-miejscowe auto rodzinne PL/PL

SAMOCHODY RODZINNE OD SEAT-A

SEAT Alhambra: 7-miejscowe auto rodzinne

SEAT Alhambra: 7-miejscowe auto rodzinne.

Co powinien mieć samochód rodzinny? Wystarczająco dużo miejsca, by móc komfortowo podróżować. Minivany, najbardziej typowe samochody z tego segmentu, spełniają tę potrzebę w 100%. Atrakcyjny SEAT Alhambra to auto służące rodzinom od ponad dwóch dekad. Jego najnowsza wersja to odświeżony, klasyczny projekt, który nadal posiada swoje największe atuty. Co się zmieniło? Nowe, zewnętrzne linie nadały mu charakteru, a tylne światła LED i interesujące felgi podkreśliły jego atrakcyjność.  

Mocną stroną SEAT-a Alhambra jest jego wnętrze. Ten przestronny, siedmiomiejscowy samochód osiąga po złożeniu siedzeń 2 297 l pojemności. Przestrzeń można konfigurować w dowolny sposób, a szeroki wybór tapicerki – pięć różnych tkanin plus cztery skórzane – sprawia, że swojego SEAT-a dostosujesz do własnych upodobań. Co oprócz tego? Panoramiczny dach, dzięki któremu podróż – Twoja i dzieci – wkroczy w zupełnie nowy wymiar.  

Przypadkowe również nie są elementy wpływające na prowadzenie pojazdu. Wielofunkcyjna kierownica gwarantuje pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami samochodu, dzięki czemu bez rozpraszania swojej uwagi zmienisz muzykę czy ustawisz klimatyzację.  

Co ze specyfikacją i parametrami? SEAT Alhambra jest dostępny w 8 różnych wersjach silnika – zarówno w gazie jak i dieslu, o mocy w przedziale od 110 do 182 kW. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zużycie paliwa udało się ograniczyć do niezbędnego minimum.  W wersjach dedykowanych silnikowi 2.0 TDI CR 150 kW, samochód pali zaledwie 5.0 l/100 km. Jeśli chodzi o technologię, wersja Reference zawiera czujnik deszczu, natomiast wersja Style Advance system rozpoznawania znaków drogowych oraz Navi System – służący do nawigacji.

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki