pl:company:Aktualności:Samochody:Samochód koncepcyjny 20v20 Wizja Przyszłości PL/PL

Samochód koncepcyjny 20v20 Wizja Przyszłości

Martorell, 02/03/15. SEAT prezentuje hiszpańskiej publiczności, po raz pierwszy, jasną wizję przyszłości marki - SEAT 20V20, auto pokazowe o kształtach sportowego, acz potężnego SUVa. Niczym wyrzeźbiona, sylwetka tego sportowego samochodu daje wgląd w rozwój designu hiszpańskiej marki.

SEAT 20V20 (2020 Vision) łączy w sobie dynamiczną sylwetkę czterodrzwiowego sportowego coupe z elegancją SUVa i wszechstronnością i użytecznością aut kompaktowych. Nowy SEAT zdecydowanie wyróżnia się z tłumu, ze swoimi 20 calowymi kołami oraz pełnym układem oświetlenia LED. Licząca sobie 4,659 metra długości, "dwu dwudziestka" doskonale pasuje do rynku europejskiego. Wnętrze 20V20 to przestronna wysokiej jakości przestrzeń dla pięciu osób, gdzie skóra, aluminium i szkło są materiałami podstawowymi. Jednak najważniejszym aspektem naszego pokazowego auta jest precyzja jakości wykonania, istota marki SEAT. 

Dzięki wyjątkowej wszechstronności wnętrza i bagażnika o pojemności ponad 600 litrów,  20V20 wskazuje ścieżkę rozwoju technologicznego marki SEAT. Ekskluzywne urządzenie, SEAT Private Drive, ma potrójne zastosowanie jako kluczyk, element łączący z pojazdem i urządzenie nawigacji, które doprowadzi Cię do zaparkowanego 20V20.

Wyjątkowa skuteczność samochodu hiszpańskiej marki wynika z inteligentnego rozwoju i zoptymalizowanej konstrukcji podwozia. Ponadto, kompleksowy pakiet systemów wspomagania kierowcy dodatkowo zwiększa poziom komfortu i bezpieczeństwa. Zestaw dowolnie programowalnych, wysoce konfigurowalnych ekranów wyróżnia się na desce rozdzielczej, gwarantując intuicyjność i ergonomię podczas korzystania z pojazdu. Technologia SEAT Connect i sprawia, że 20V20 nieobcy jest świat zintegrowanej technologii, a to dzięki doskonałej integracji i prostym rozwiązaniom, jak np. sterowaniu głosem.

Szeroka gama rozwiązań SEATa pozwala na montaż potężnych silników TSI, które osiągają do 300KM, a także równie potężnych i wydajnych silników TDI do 240KM. Oba są dostępne jako hybrydy plug-in z opcją napędu wyłącznie elektrycznego. Ponadto, moc przekazywana jest na koła za pomocą skrzyni biegów DSG, przez sterowany elektronicznie napęd na cztery koła. 

Dowiedz się więcej o nowym SEAT 20V20

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki