pl:company:Aktualności:Samochody:Nowy SEAT Leon CUPRA już w sprzedaży PL/PL

Nowy SEAT Leon CUPRA

Więcej mocy, lepsze osiągi

Martorell, 05.12.16 – Leon CUPRA zawsze zostawiał daleko w tyle swoją konkurencję, wyróżniając się osiągami i zaskakując niedoścignionym designem oraz doskonałą relacją ceny do jakości. Dziś udoskonaliliśmy każdy z jego elementów, tworząc auto, które zmienia sposób patrzenia na samochody sportowe.

Już teraz możesz zamówić nowego SEAT-a Leon CUPRA, który podobnie jak pozostałe wersje modelu Leon, wypełniony jest zaawansowanymi technologiami. Dzięki integracji najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, komfortu i łączności, nowy Leon CUPRA może zapewnić Ci wszystko to, czego potrzebujesz – bez żadnych kompromisów.

Siadając za kierownicą tego sportowego auta, poczujesz jego siłę i niesamowite wrażenia z jazdy, a nad Twoim komfortem i bezpieczeństwem czuwać będą praktyczne i nowatorskie technologie. Wśród nich znajdziesz między innymi Asystenta jazdy w korku, Asystenta pasa ruchu, Aktywny Tempomat, Inteligentnego asystenta bezpieczeństwa z funkcją ochrony pieszych, Elektromechaniczny hamulec postojowy z Asystentem podjazdui zatrzymania (Auto Hold), System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY. Co więcej, SEAT Leon CUPRA został wyposażony w Media System Plus z 8-calowym ekranem dotykowym, który jest symbolem systemu multimedialnego nowej generacji. Dodatkowo w środkowej konsoli umieszczono schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału GSM.

Silnik 2.0 TSI dostarcza nowemu Leonowi CUPRA aż 300 KM, zapewniając mu tytuł najmocniejszego SEAT-a w historii. Ale podniesienie mocy jednostki napędowej z 290 KM do 300 KM to dopiero początek. Co ważniejsze, maksymalny moment obrotowy wzrósł z 350 Nm do 380 Nm i teraz jest dostępny w niewiarygodnie szerokim zakresie od 1800 do 5500 obrotów na minutę. Wszystko to pozwala cieszyć się jazdą wypełnioną ekstremalnymi osiągami.

Nowy SEAT Leon CUPRA w rodzinnej wersji ST dysponuje również dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów (DSG), a także napędem na cztery koła 4Drive. To innowacyjne rozwiązanie, w połączeniu z najnowszymi technologiami, wspiera kierowcę w każdym momencie podróży. Leon ST CUPRA DSG 4Drive po prostu zmienia postrzeganie samochodów sportowych, udowadniając, że osiągi mogą iść w parze z bezpieczeństwem, komfortem i funkcjonalnością.

Projektując nowego SEAT-a Leon CUPRA, postawiliśmy sobie za cel, żeby prowadząc ten niepowtarzalny samochód, każdy kierowca mógł powiedzieć „WOW!”.  Dlatego zamontowaliśmy w nim adaptacyjne zawieszenie DCC, progresywny układ kierowniczy i blokadę mechanizmu różnicowego VAQ. Co więcej to kierowca może zdecydować jaki styl jazdy wybierze. Wszystko dzięki CUPRA Drive Profile, która pozwala na ustawienie trybu Comfort, Sport, Eco, Indywidualnego i CUPRA – przenoszącego przyjemność z jazdy na zupełnie inny poziom.

 

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki