pl:company:Aktualności:Samochody:Nowy SEAT Ibiza - Technologia przyszłości PL/PL

Nowy SEAT Ibiza - Technologia przyszłości

Martorell, 07.05.2015. SEAT wprowadza nową Ibizę z pakietem innowacyjnych technologii. Nowe silniki, indywidualne opcje wyposażenia, dodatkowe systemy bezpieczeństwa, a przede wszystkim całkowicie nowy system łączności - system infotainment, ponownie zadziwiając jedną z najlepszych i najbardziej wielopłaszczyznowych ofert w swojej klasie Ibiza. Nowy układ jezdny zapewnia komfort na zupełnie nowym poziomie, a przeprojektowany wygląd wnętrza podnosi jakość I bezpieczeństwo jazdy. W jednej dziedzinie, zostało jednak bardzo mało do poprawienia – emocjonalna i dynamiczna stylistyka Ibizy jest wyjątkowo dobrze przyjęta przez klientów i jest głównym powodem zakupu tego kompaktowego modelu hiszpańskiej marki

"Nowa Ibiza, która dotrze do dealerów pod koniec lata 2015 roku, będzie dalej rozwijać obecny sukces SEAT. Jest to pierwszy przykład tego, jak wykorzystujemy udaną formułę Leon we wszystkich modelach w naszej ofercie. Oprócz wydajności, jakości i bezpieczeństwa, położyliśmy szczególny nacisk na kwestię łączności. Nowa Ibiza jest teraz częścią globalnej sieci", mówi Jürgen Stackmann, prezes i dyrektor generalny SEAT SA "Ibiza to najbardziej udany model SEAT-a, z ponad pięciu milionów sprzedanych na całym świecie w ciągu ostatnich 30 lat. Ibiza ma wyjątkowo młodych klientów, z udziałem młodych kobiet również znacznie powyżej średniej."

Łączność to jedna z najważniejszych cech dzisiejszego świata - i centralnym punktem, jeśli chodzi o opracowanie modeli SEAT. W nowej Ibizie, hiszpańska marka wykorzystuje drugą generację swoich systemów audio-informacyjnych Easy Connect. Nowy Mediasystem Plus i system Navi może być również wzbogacony o funkcję MirrorLink, która zapewnia doskonałą integrację smartfonów z systemem car infotainment. Dzięki MirrorLink, funkcje telefonów komórkowych i wiele aplikacji może być bezpiecznie stosowane w pojeździe. Korzystając z okazji, SEAT opracował własną aplikację dla MirrorLink, zwaną SEAT DriveApp. SEAT może teraz obsługiwać najpopularniejsze systemy urządzeń mobilnych. Full Link (składający się z MirrorLink, Android i Apple CarPlay Auto) wraz z systemem Easy Connect w nowym SEACIE Ibiza oznacza, że ​​nowi kierowcy Ibiza są zawsze połączeni ze smartfonem którego używają mając możliwość zachowania pełnej koncentracji na drodze. Idąc tą drogą, SEAT ogłosił umowę partnerską z firmą Samsung w celu opracowania rozwiązań technologicznych, aby zapewnić całkowitą łączność całej gamy modeli SEAT.

"Wraz z nową Ibizą, otwieramy nowy rozdział w łączności. Nasi klienci mogą kontynuować swoje cyfrowego życie, nawet wtedy, gdy są na drodze. Jednakże, kluczową kwestią dla nas zawsze jest bezpieczeństwo i jak najbardziej intuicyjna obsługa funkcji", mówi dr Matthias Rabe, wiceprezes działu Badań i Rozwoju. SEAT "Dzięki nowym silnikom, jazda nową Ibizą jest bardziej komfortowa, ale nadal bardzo dynamiczna i zwinna. Ibiza jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku." Zewnętrzna konstrukcja pięciodrzwiowej Ibizy, trzydrzwiowa Ibiza SC Sport Coupé i wariant kombi Ibiza ST Sport Tourer to nadal znane I lubiane modele, dobrze przyjęte przez kierowców. Dlatego zmiany ograniczają się do nowych reflektorów LED świateł dziennych z eksploatacji, nowych wzorów kół w 16 i 17 cali i nowych kolorów farb Moonstone Szarych i Chilli Red.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki