pl:company:Aktualności:Samochody:Nowy SEAT Ibiza PL/PL

Najlepsza Ibiza w historii

Nowy SEAT Ibiza został wyposażony w najnowocześniejsze technologie. Auto zyskało na dynamice i komforcie, a pasażerowie mogą cieszyć się z przestronnego wnętrza. Najważniejszy model marki zmienił swoją stylistykę, ale jego młody duch i sportowy charakter pozostały takie, jak do tej pory. Projekt SEAT-a Ibizy odzwierciedla DNA marki, a dodatkowo dodaje do niego nutkę ekscytującego sportowego designu, który widać przede wszystkim w jego ostrej sylwetce. Piąta generacja SEAT-a Ibizy debiutuje na tegorocznym Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, a do sprzedaży trafi już w czerwcu.

Nowy SEAT Ibiza to zupełnie odmieniony model. Na początku naszej pracy nad nim, postawiliśmy sobie bardzo ambitne cele. Jakie? Poprawę bezpieczeństwa, stylistyki, wydajności i komfortu. Wysoką jakość osiągnęliśmy dzięki nowej platformie modułowej MQB A0. SEAT Ibiza piątej generacji był pierwszym samochodem z Grupy Volkswagena, który z niej skorzystał. Ten fakt dobitnie podkreśla znaczenie SEAT-a dla całego koncernu.

Wprowadzona po raz pierwszy na rynek w 1984 roku, Ibiza stała się ikoną SEAT-a. Model ten jest najlepiej sprzedającym się samochodem hiszpańskiej firmy, osiągając sprzedaż 5,4 mln egzemplarzy. Ibiza wraz z SEAT-em Leonem i Ateca są trzema filarami marki, na których SEAT opiera i nadal będzie opierał swój sukces

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki