pl:company:Aktualności:Firma:SEAT Startup i Conector PL/PL

SEAT Startup i Conector

Specjaliści w dziedzinie motoryzacji i mobilności

Barcelona, 19/07/2016. - SEAT i Conector połączyły siły i stworzyły program startupowy na rynku motoryzacji oraz mobilności. SEAT wraz z firmą Conector będzie promować 5 startupów w swoim programie, oferując im biura w Martorell. Młodzi przedsiębiorcy otrzymają wsparcie i pomoc ze strony SEAT-a i metodologię firmy Conector.

W nieustającym biegu SEAT-a za innowacjami w sektorze motoryzacyjnym, ta współpraca przyniesie wiele zysków i nowych rozwiązań zarówno przedsiębiorcom, jak i samej marce. Ponadto Conector zadeklarował swoje wsparcie przy współpracy z dużymi przedsiębiorstwami i promocją nowych wynalazków. 

Zdaniem Prezesa SEAT-a, Luca De Meo, "partnerstwo, jakie udało się nawiązać z firmą Conector, nawiązuje do naszego , jest zgodne z naszą wizją przyszłości i mobilności. Nowe oblicze ekonomii w tej kwestii może być osiągnięte tylko poprzez współpracę i integrację dużych platform. Startupy mają umożliwić nam wymianę wiedzy i odkrycie nowych talentów. Cały czas rozwijamy digitalową stronę SEAT-a".

Założycieli firmy Conector, Carlos Blanco, powiedział - "To połączenie sił SEAT-a i Conector umacnia nasze zaangażowanie i pokazuje, że systematycznie odkrywamy cyfrowy świat. To doskonały sposób by przyspieszyć cyfrową transformację dużych firm, zbudować ekosystem startupów i mieć wgląd w nowe rozwiązania z zakresu technologii”.

SEAT i Conector będą napędzać nowe projekty, oparte na modelu biznesowym z motoryzacji, logistyki oraz mobilności. Wszystkie projekty muszą zostać zaproponowane przez firmy, zostać wyskalowane, wyposażone w dany produkt lub usługę, przedstawiać wstępną efektywność i być zdolne do wdrożenia międzynarodowego. Zespół projektowy powinien pracować w pełnym wymiarze godzin i mieć niekwestionowanego lidera.

Wnioski będą przyjmowane od 19 lipca do 19 września, poprzez stronę www.conector.com/seat

Komitet startupów składa się z menedżerów SEAT-a i partnerów. Conector wybierze 5 projektów, które następnie zostanę zaprezentowane na specjanym evencie, podczas Startup Day.

Wybrani przedsiębiorcy spędzą 5 miesięcy w biurach SEAT w Martorell pracując wraz z mentorami nad strategią rozwoju i sprzedaży swoich projektów.  Ponadto, będą oni otrzymywać pomoc od firm partnerskich, ciągłe szkolenia i dołączą do jednego z najlepszych ekosystemów przedsiębiorczości w kraju.

Dzień prezentacji, czyli Demo Day, odbędzie się pod koniec całego programu. Wówczas młodzi przedsiębiorcy przedsatwią swoje projekty aniołom biznesu, inwestorom i głównym firmom w kraju. Będzie to również okazja do określenia biznesowej synergii startupów i SEAT-a.

SEAT i Conector tworzą pierwszy taki program wynikający z partnerstwa Talent Republic i Conector, by odkryć wdrożyć i nowe możliwości cyfrowej transformacji dużych firm.SEAT i Conector tworzą pierwszy taki program wynikający z partnerstwa Talent Republic i Conector, by odkryć wdrożyć i nowe możliwości cyfrowej transformacji dużych firm.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki