pl:company:Aktualności:Firma:SEAT Certyfikat Top Employer PL/PL

SEAT z Certyfikatem Top Employer 2. rok z rzędu

Martorell, 10/02/2016. - SEAT został ponownie uznany za jedną z najlepszych firm w kraju, w której można pracować, i otrzymał Certyfikat Top Employer 2016. Certyfikat przyznano marce również w ubiegłym roku, dzięki czemu SEAT jest nadal jedynym producentem samochodów w Hiszpanii z takim wyróżnieniem.

Po przeprowadzeniu dogłębnych badań, Instytut Top Employers - organizacja, która od 1991 roku globalnie nagradza najlepsze warunki u pracodawców - stwierdziła, żeSEAT oferuje doskonałe środowisko pracy. Instytut wyróżnił markę za innowacyjne programy rekrutacyjne dla młodych talentów, jak również różne programy rozwoju.

Według Wiceprezesa ds. HR, Xaviera Ros, „SEAT aspiruje do tworzenia doskonałego środowiska sprzyjającemu rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Wręczenie Certyfikatu Top Employer drugi rok z rzędu potwierdza, że jesteśmy na czele przemysłu i rozwijamy się w odpowiednim kierunku - to potwierdza nasze zaangażowanie w jakość zatrudnienia”.

Dlaczego SEAT otrzymał Certyfikat?
SEAT nieustannie poszukuje młodych talentów do różnych działów firmy. Marka wychodzi z wieloma inicjatywami, które usprawniają rekrutację i tworzenie nowych miejsc pracy, a także programów stażowych dla doktorantów, programistów  lub młodych inżynierów. Jednym z takich programów jest Start-up Europe, który dał 20 młodym osobom szansę pozyskania pierwszego doświadczenia zawodowego, a następnie okres tymczasowej międzynarodowej pracy w różnych markach Grupy Volkswagen. Za pośrednictwem tych programów w zeszłym roku do SEAT-a dołączyło ponad 900 młodych talentów.

Aby wspierać rozwój pracowników, SEAT oferuje także szeroką gamę programów szkoleniowych, które Instytut Top Employers również wyróżnił (szkolenia techniczne, językowe czy tzw. leadership). Ponadto SEAT zachęca do międzynarodowych wymian i budowania indywidualnych programów rozwoju zawodowego. Liczby mówią same za siebie - średnio, marka inwestuje 14 milionów euro rocznie w szkolenia.

Będąc tak doskonałym pracodawcą SEAT angażuje pracowników również w politykę CSR firmy lub uruchamiając aplikację mundoSEAT – stworzoną dla pracowników i fanów marki, do śledzenia najnowszych wiadomości ze świata SEAT-a na własnym telefonie. Dodatkowo, marka w 2015 roku zorganizowała Family Day, czyli dzień z rodziną w zakładach Martorell, gdzie pracownicy SEAT-a mogli okazję zaprosić swoich przyjaciół i członków rodziny na wycieczkę po ich miejscu pracy. Podczas tego wydarzenia, wysoko ocenionego przez Instytut Top Employers, zorganizowano różne atrakcje, które pomogły odwiedzającym zrozumieć działanie fabryki. Dzięki tej inicjatywie, SEAT potwierdził swoje zaangażowanie w życie swoich pracowników i ich rodzin.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki