pl:company:Aktualności:Firma:Mii COSMOPOLITAN PL/PL

Mii COSMOPOLITAN

Dziewczyny potrafią się bawić

Martorell, 04/07/2016. – Wspólnie z COSMOPOLITAN sprawdziliśmy, jakie są potrzeby i oczekiwania jego czytelniczek z całego świata. Przez ponad rok zbieraliśmy pomysły i słuchaliśmy sugestii, które wytyczyły nam drogę do stworzenia samochodu, o którym marzy każda kobieta.

Po raz pierwszy w historii połączyliśmy potrzeby czytelniczek jednego z najlepszych magazynów modowych na świecie z naszym unikalnym doświadczeniem w projektowaniu nowoczesnych samochodów, które dostarczają niepohamowanej radości z jazdy.

Dla większości kobiet, samochód jest towarzyszem zarówno miejskich wypadów, jak i zwykłych podróży do pracy. Kobiety szukają auta, które pozwoli im być sobą.

Wspólnie z magazymen COSMOPOLITAN ogłaszamy nadejście nowego SEAT Mii by COSMOPOLITAN: samochód zaprojektowany z myślą o czytelniczkach Cosmo.

Model Mii by COSMOPOLITAN będzie miał swoją oficjalną premierę podczas najbardziej wyczekiwanej imprezy modowej w Londynie – gali FashFest. Przed nami również wyjątkowa kampania w mediach społecznościowych #ThisIsMii – gorąco zapraszamy Cię do śledzenia naszego hashtaga.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!

Pobierz cennik

Pobierz cennik

Skonfiguruj

Skonfiguruj

Jazda próbna

Jazda próbna

Auta dostępne od ręki

Auta dostępne od ręki